Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0802.121.308
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2023-05-25
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue de Leumont(WAN) 50, 4520 Wanze
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -5.097
▼ 141,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 7.493
▼ 40,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
49,1 %
▼ 8,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 290 | ▼ 98,6 % | € 20.229 | € 1.897 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -1.929 | ▼ 110,4 % | € 18.547 | € -3.143 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -5.097 | ▼ 141,2 % | € 12.384 | € -3.794 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 7.493 | ▼ 40,5 % | € 12.590 | € 206 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 7.779 | ▼ 15,0 % | € 9.151 | € 24.086 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 15.272 | ▼ 29,8 % | € 21.741 | € 24.292 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 49,1 % | ▼ 8,8 ptn | 57,9 % | 0,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue Albert 1er(ANT) 1, 4520 Wanze
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-31
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-07
- 2023-05-25 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-29
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van B&H Soins et Kinésithérapie?
Het ondernemingsnummer van B&H Soins et Kinésithérapie is 0802.121.308. Het btw-nummer is BE 0802.121.308.
Wanneer werd B&H Soins et Kinésithérapie opgericht?
B&H Soins et Kinésithérapie werd opgericht op 25 mei 2023, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van B&H Soins et Kinésithérapie?
De maatschappelijke zetel van B&H Soins et Kinésithérapie is Rue de Leumont(WAN) 50, 4520 Wanze.
Hoeveel werknemers heeft B&H Soins et Kinésithérapie?
Volgens de jaarrekening over 2025 had B&H Soins et Kinésithérapie geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van B&H Soins et Kinésithérapie?
B&H Soins et Kinésithérapie vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 290 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 5.097.
Is B&H Soins et Kinésithérapie bereikbaar via Peppol?
B&H Soins et Kinésithérapie staat niet in de Peppol Directory (stand van 2 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0802121308; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.
Hoe financieel gezond is B&H Soins et Kinésithérapie?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 7.493, een solvabiliteit van 49,1 % en een verlies van € 5.097. De winst daalde met 141,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is B&H Soins et Kinésithérapie failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van B&H Soins et Kinésithérapie ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft B&H Soins et Kinésithérapie de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van B&H Soins et Kinésithérapie, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt B&H Soins et Kinésithérapie?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft B&H Soins et Kinésithérapie 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van B&H Soins et Kinésithérapie?
Het boekjaar van B&H Soins et Kinésithérapie eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0802121308
Europese Commissie0802121308
Notarissen (Fednot)