Belgische ondernemingen

Onderneming 0801.361.342

Alfa Delta VOF

Actief Normale toestand Vennootschap onder firma Nijlen · sinds 2023

Vennootschap onder firma in Nijlen, sinds 2023. Ontwerpen van computerprogramma’s. 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0801.361.342.

Bestuur nu

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0801.361.342
Rechtsvorm
Vennootschap onder firma
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2023-05-02
Maatschappelijke zetel
Oude Bevelsesteenweg(Kessel) 44, 2560 Nijlen

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.120Overige niet-gespecialiseerde detailhandelNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 59.201Maken van geluidsopnamenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 85.520Cultureel onderwijsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 90.201Beoefening van uitvoerende kunsten door zelfstandig werkende artiestenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 90.202Beoefening van uitvoerende kunsten door artistieke ensemblesNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders, en 2 bestuurswijzigingen gelezen uit het Staatsblad.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Oude Bevelsesteenweg(Kessel) 44, 2560 Nijlen

2.344.977.671 · sinds 2023-05-02

47.120 Overige niet-gespecialiseerde detailhandel; 47.690 Detailhandel in cultuur- en recreatieartikelen, neg; 47.690.01 Kleinhandel in muziekinstrumenten en -partituren; 56.210.02 Organiseren en verzorgen van bruiloften, banketten, cocktails, lunches, recepties, enz; 58.290 Uitgeven van overige software; 59.201 Maken van geluidsopnamen; 59.202 Geluidsopnamestudio's; 59.203 Uitgeverijen van muziekopnamen; 59.203.01 Uitgeverijen van grammofoonplaten, compactdiscs en banden met muziek of andere geluidsopnamen; 59.203.03 Uitgeverijen van muziekboeken en -partituren; 62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s; 62.200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten; 62.200.01 Verlenen van advies aan de gebruikers over soorten computers (hardware) en hun configuratie en de toepassing van bijbehorende programmatuur (software); 62.900 Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer; 71.121.01 Uitwerking en realisatie van projecten op het gebied van de elektriciteit en elektronica, mijnbouw, chemie, machine- en werktuigbouw, industriële systeemontwikkeling, veiligheid, enz; 73.300.01 Verlenen van advies en praktische hulp aan de bedrijven ivm public relations en communicatie; 77.229.13 Verhuur van muziekinstrumenten; 82.300 Organisatie van congressen en beurzen; 85.520 Cultureel onderwijs; 85.592 Beroepsopleiding; 90.120 Creatie van beeldende kunsten; 90.201 Beoefening van uitvoerende kunsten door zelfstandig werkende artiesten; 90.202 Beoefening van uitvoerende kunsten door artistieke ensembles; 90.391 Promotie en organisatie van scheppende en uitvoerende kunstevenementen; 90.393 Gespecialiseerde beeld-, verlichtings- en geluidstechnieken; 90.399 Andere ondersteunende activiteiten voor scheppende en uitvoerende kunst, neg; 93.299.01 Bieden van overig amusement, neg: circussen, poppentheaters, rodeo's, klank- en lichtspelen, enz; 95.100.01 Onderhoud en de reparatie van computers en randapparatuur; 95.290.06 Afstemmen van piano's en andere muziekinstrumenten; 95.290.10 Herstelling van muziekinstrumenten; 68.110 Handel in eigen onroerend goed; 68.110.01 Handel in eigen onroerend goed : flatgebouwen en woningen niet voor bewoning bestemde gebouwen, grond; 68.110.02 Verkoop van eigen handelszaken en van zelf verworven sleutelgeld (overname); 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen; 68.201.01 Verhuur van al dan niet gemeubelde appartementen en huizen; 68.201.02 Verhuur van appartementen in hotels; 68.201.03 Exploitatie van onroerend goed in de vorm van timesharing; 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen; 68.203.01 Verhuur van niet-residentiële gebouwen zoals kantoorgebouwen, handelspanden, tentoonstellingsruimtes, enz; 68.203.02 Verhuur per jaar van garageboxen en staanplaatsen voor auto's; 68.203.03 Verhuur van handelszaken (in een stelsel van vrije geranten); 85.593 Sociaal-cultureel vormingswerk; 85.599 Overige vormen van onderwijs

Publicaties in het Staatsblad (1)

Bron: Belgisch Staatsblad

  • 2023-05-04RUBRIEK OPRICHTING (NIEUWE RECHTSPERSOON, OPENING BIJKANTOOR, ENZ...)PDF

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Alfa Delta?

Het ondernemingsnummer van Alfa Delta is 0801.361.342. Het btw-nummer is BE 0801.361.342.

Wanneer werd Alfa Delta opgericht?

Alfa Delta werd opgericht op 2 mei 2023, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Alfa Delta?

De maatschappelijke zetel van Alfa Delta is Oude Bevelsesteenweg(Kessel) 44, 2560 Nijlen.

Wat doet Alfa Delta?

De hoofdactiviteit van Alfa Delta is: Ontwerpen van computerprogramma’s (NACE 62.100).

Is Alfa Delta bereikbaar via Peppol?

Ja. Alfa Delta staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0801361342 (stand van 26 oktober 2026).

Is Alfa Delta failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Alfa Delta ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Wie bestuurt Alfa Delta?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Alfa Delta 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wat is de laatste publicatie van Alfa Delta in het Staatsblad?

De laatste publicatie van Alfa Delta in het Belgisch Staatsblad dateert van 4 mei 2023: rubriek oprichting (nieuwe rechtspersoon, opening bijkantoor, enz...).

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid