Belgische ondernemingen

Onderneming 0800.950.873

FUNKY CONSULTING BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Fleurus · sinds 2023

Besloten Vennootschap in Fleurus, sinds 2023. Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten. Brutomarge € 70k, winst € 55k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0800.950.873.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 54.852

▼ 8,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 179.754

▲ 43,9 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0800.950.873
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2023-04-20
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Rue de l'Ange(B) 5, 6222 Fleurus

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 62.200Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteitenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 18.130Prepress- en premediadienstenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.210Catering van evenementenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.900Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computerNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 73.110Activiteiten van reclamebureausNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 54.852

▼ 8,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 179.754

▲ 43,9 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

94,2 %

▲ 29,5 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 69.610▼ 16,4 %€ 83.246€ 87.497
Bedrijfswinst (-verlies)€ 68.208▼ 16,8 %€ 82.027€ 87.110
Winst (verlies) van het boekjaar€ 54.852▼ 8,5 %€ 59.953€ 61.950
Balans
Eigen vermogen€ 179.754▲ 43,9 %€ 124.902€ 64.950
Schulden€ 11.029▼ 83,8 %€ 67.988€ 50.850
Balanstotaal€ 190.783▼ 1,1 %€ 192.891€ 115.800
Solvabiliteit berekend94,2 %▲ 29,5 ptn64,8 %56,1 %
Schemam81-fm81-fm81-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Rue de l'Ange(B) 5, 6222 Fleurus

2.345.439.610 · sinds 2023-04-20

10.890 Vervaardiging van andere voedingsmiddelen, neg; 18.130 Prepress- en premediadiensten; 18.130.05 Overige grafische activiteiten; 47.120 Overige niet-gespecialiseerde detailhandel; 47.279 Overige detailhandel in voedingsmiddelen, neg; 56.210 Catering van evenementen; 58.290 Uitgeven van overige software; 62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s; 62.200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten; 62.900 Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer; 63.100 Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten; 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 70.200.03 Algemene audit-activiteiten; 73.110 Activiteiten van reclamebureaus; 73.110.01 Ontwerpen en voeren van reclame- en promotiecampagnes voor derden via de verschillende media; 73.300 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van FUNKY CONSULTING?

Het ondernemingsnummer van FUNKY CONSULTING is 0800.950.873. Het btw-nummer is BE 0800.950.873.

Wanneer werd FUNKY CONSULTING opgericht?

FUNKY CONSULTING werd opgericht op 20 april 2023, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van FUNKY CONSULTING?

De maatschappelijke zetel van FUNKY CONSULTING is Rue de l'Ange(B) 5, 6222 Fleurus.

Wat doet FUNKY CONSULTING?

De hoofdactiviteit van FUNKY CONSULTING is: Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (NACE 62.200).

Hoeveel werknemers heeft FUNKY CONSULTING?

Volgens de jaarrekening over 2025 had FUNKY CONSULTING geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van FUNKY CONSULTING?

FUNKY CONSULTING vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 69.610 in 2025. De winst van het boekjaar was € 54.852.

Is FUNKY CONSULTING bereikbaar via Peppol?

Ja. FUNKY CONSULTING staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0800950873 en 9925:BE0800950873 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is FUNKY CONSULTING?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 179.754, een solvabiliteit van 94,2 % en een winst van € 54.852. De winst daalde met 8,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is FUNKY CONSULTING failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van FUNKY CONSULTING ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft FUNKY CONSULTING de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van FUNKY CONSULTING, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 20 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt FUNKY CONSULTING?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft FUNKY CONSULTING 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van FUNKY CONSULTING?

Het boekjaar van FUNKY CONSULTING eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid