Belgische ondernemingen

Onderneming 0800.615.135

VerLou Invest BV

Actief sinds 2023 Normale toestand Besloten Vennootschap Gent

Besloten Vennootschap in Gent, sinds 2023. Activiteiten van holdings. Brutomarge € 87k, winst € 17k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0800.615.135.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 16.533

▲ 66,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 44.547

▲ 54,4 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0800.615.135
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2023-04-11
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Oude Veldstraat 60, 9041 Gent

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 64.210Activiteiten van holdingsHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.120Overige niet-gespecialiseerde detailhandelNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.711Detailhandel in damesbovenkledingNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.100Activiteiten van hoofdkantorenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 16.533

▲ 66,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 44.547

▲ 54,4 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

8,6 %

▲ 3,5 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 87.240▼ 32,0 %€ 128.361€ 23.372
Bedrijfswinst (-verlies)€ 35.741▲ 28,8 %€ 27.758€ 22.988
Winst (verlies) van het boekjaar€ 16.533▲ 66,0 %€ 9.957€ 15.556
Balans
Eigen vermogen€ 44.547▲ 54,4 %€ 28.848€ 19.723
Schulden€ 472.707▼ 11,2 %€ 532.064€ 85.796
Balanstotaal€ 517.255▼ 7,8 %€ 560.912€ 105.520
Solvabiliteit berekend8,6 %▲ 3,5 ptn5,1 %18,7 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Oude Veldstraat 60, 9041 Gent

2.344.254.230 · sinds 2023-04-11

  • 47.711 Detailhandel in damesbovenkleding
  • 70.100 Activiteiten van hoofdkantoren
  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg
  • 46.180 Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
  • 46.190 Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel
  • 47.120 Overige niet-gespecialiseerde detailhandel
  • 47.712 Detailhandel in herenbovenkleding
  • 64.210 Activiteiten van holdings
  • 68.110 Handel in eigen onroerend goed
  • 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen
  • 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
  • 70.100.01 Managementsactiviteiten van holdings : tussenkomen in het dagelijks bestuur, vertegenwoordigen van bedrijven op grond van bezit van of controle over het maatschappelijk kapitaal, enz
  • 73.300 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
  • 85.599 Overige vormen van onderwijs

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van VerLou Invest?

Het ondernemingsnummer van VerLou Invest is 0800.615.135. Het btw-nummer is BE 0800.615.135.

Wanneer werd VerLou Invest opgericht?

VerLou Invest werd opgericht op 11 april 2023, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van VerLou Invest?

De maatschappelijke zetel van VerLou Invest is Oude Veldstraat 60, 9041 Gent.

Wat doet VerLou Invest?

De hoofdactiviteit van VerLou Invest is: Activiteiten van holdings (NACE 64.210).

Hoeveel werknemers heeft VerLou Invest?

Volgens de jaarrekening over 2025 had VerLou Invest geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van VerLou Invest?

VerLou Invest vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 87.240 in 2025. De winst van het boekjaar was € 16.533.

Is VerLou Invest bereikbaar via Peppol?

Ja. VerLou Invest staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0800615135 en 9925:BE0800615135 (stand van 28 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is VerLou Invest?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 44.547, een solvabiliteit van 8,6 % en een winst van € 16.533. De winst steeg met 66,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is VerLou Invest failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van VerLou Invest ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft VerLou Invest de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van VerLou Invest, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 24 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt VerLou Invest?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft VerLou Invest 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van VerLou Invest?

Het boekjaar van VerLou Invest eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid