Belgische ondernemingen

Onderneming 0799.565.060

Slagerij Günther en Wendy BV

Actief sinds 2023 Normale toestand Besloten Vennootschap Oosterzele

Besloten Vennootschap in Oosterzele, sinds 2023. Detailhandel in vlees en vleesproducten, muv vlees van wild en van gevogelte. Brutomarge € 107k, winst € 40k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0799.565.060.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 39.780

▲ 2141,8 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 69.459

▲ 84,3 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0799.565.060
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2023-03-15
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Pelgrim 11, 9860 Oosterzele

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 47.221Detailhandel in vlees en vleesproducten, muv vlees van wild en van gevogelteHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 10.130Vervaardiging van producten van vlees of van vlees van gevogelteNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 10.850Vervaardiging van bereide maaltijden en schotelsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.110Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.222Detailhandel in vlees van wild en van gevogelteNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.279Overige detailhandel in voedingsmiddelen, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 39.780

▲ 2141,8 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 69.459

▲ 84,3 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

31,4 %

▲ 11,7 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 106.762▲ 224,1 %€ 32.943€ 91.414
Bedrijfswinst (-verlies)€ 61.046▲ 444,4 %€ 11.213€ 52.747
Winst (verlies) van het boekjaar€ 39.780▲ 2141,8 %€ -1.948€ 35.628
Balans
Eigen vermogen€ 69.459▲ 84,3 %€ 37.680€ 39.628
Schulden€ 151.691▼ 1,5 %€ 153.955€ 147.233
Balanstotaal€ 221.150▲ 15,4 %€ 191.635€ 186.861
Solvabiliteit berekend31,4 %▲ 11,7 ptn19,7 %21,2 %
Schemam87-fm07-fm07-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Pelgrim 12, 9860 Oosterzele

2.344.215.925 · sinds 2023-03-15

  • 10.130 Vervaardiging van producten van vlees of van vlees van gevogelte
  • 10.130.01 Productie van gedroogd, gezouten of gerookt vlees
  • 10.130.02 Vervaardiging van producten op basis van vlees (charcuteriewaren) : worst, salami, witte pens, bloedworst, andouillettes, cervelaatworst, patés, galantines, rillette, gekookte ham, enz
  • 10.850.01 Productie van vers bereide maaltijden die vlees bevatten
  • 47.110 Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen
  • 47.210.02 Kleinhandel in fruit- en groentenconserven
  • 47.221 Detailhandel in vlees en vleesproducten, muv vlees van wild en van gevogelte
  • 47.221.01 Kleinhandel in vlees en vleeswaren die gedreven wordt door de slagers/beenhouwers
  • 47.222 Detailhandel in vlees van wild en van gevogelte
  • 47.271 Detailhandel in zuivelproducten en eieren
  • 47.279.02 Kleinhandel in kruiderijen en specerijen
  • 47.279.03 Overige kleinhandel in voedings- en genotmiddelen in gespecialiseerde winkels, neg
  • 47.781.01 Detailhandel in vaste brandstoffen zoals steenkool, brandhout, houtskool, enz
  • 56.210 Catering van evenementen
  • 56.210.01 Klaarmaken, thuisbezorgen en eventueel serveren van maaltijden en bereide schotels
  • 56.210.02 Organiseren en verzorgen van bruiloften, banketten, cocktails, lunches, recepties, enz
  • 77.223 Verhuur en lease van vaat- en glaswerk, keuken- en tafelgerei, elektrische huishoudapparaten en andere huishoudelijke benodigdheden
  • 77.229 Verhuur en lease van andere huishoudelijke of persoonlijke artikelen, neg

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Slagerij Günther en Wendy?

Het ondernemingsnummer van Slagerij Günther en Wendy is 0799.565.060. Het btw-nummer is BE 0799.565.060.

Wanneer werd Slagerij Günther en Wendy opgericht?

Slagerij Günther en Wendy werd opgericht op 15 maart 2023, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Slagerij Günther en Wendy?

De maatschappelijke zetel van Slagerij Günther en Wendy is Pelgrim 11, 9860 Oosterzele.

Wat doet Slagerij Günther en Wendy?

De hoofdactiviteit van Slagerij Günther en Wendy is: Detailhandel in vlees en vleesproducten, muv vlees van wild en van gevogelte (NACE 47.221).

Hoeveel werknemers heeft Slagerij Günther en Wendy?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Slagerij Günther en Wendy geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Slagerij Günther en Wendy?

Slagerij Günther en Wendy vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 106.762 in 2025. De winst van het boekjaar was € 39.780.

Is Slagerij Günther en Wendy bereikbaar via Peppol?

Ja. Slagerij Günther en Wendy staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0799565060 (stand van 4 november 2026).

Hoe financieel gezond is Slagerij Günther en Wendy?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 69.459, een solvabiliteit van 31,4 % en een winst van € 39.780. De winst steeg met 2141,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Slagerij Günther en Wendy failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Slagerij Günther en Wendy ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Slagerij Günther en Wendy de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van Slagerij Günther en Wendy, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 19 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt Slagerij Günther en Wendy?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Slagerij Günther en Wendy 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Slagerij Günther en Wendy?

Het boekjaar van Slagerij Günther en Wendy eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid