Identificatie
Bron: KBO 2026-10-13 · jaarrekening 2024
- Ondernemingsnummer
- 0799.316.622
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Opening faillissement
- Begindatum
- 2023-03-08
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Assesteenweg 116 A, 1740 Ternat
Activiteiten
Bron: KBO 2026-10-13 · NACE-BEL 2025
- 46.711Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwen
- 46.180Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
- 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2024
€ 20.138
▲ 1738,5 % t.o.v. 2023
Eigen vermogen 2024
€ 21.234
▲ 1838,5 % t.o.v. 2023
Solvabiliteit 2024
12,2 %
▼ 70,5 ptn t.o.v. 2023
| Boekjaar | 2024 | Δ | 2023 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 203.352 | — | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 43.050 | ▲ 3830,1 % | € 1.095 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 20.173 | ▲ 1741,7 % | € 1.095 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 20.138 | ▲ 1738,5 % | € 1.095 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 21.234 | ▲ 1838,5 % | € 1.095 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 152.939 | ▲ 66386,3 % | € 230 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 174.172 | ▲ 13041,1 % | € 1.325 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 12,2 % | ▼ 70,5 ptn | 82,6 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m81-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-10-13
Vestiging
Chaussée de Beaumont 251, 7032 Mons
Publicaties in het Staatsblad (1)
Bron: Belgisch Staatsblad
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-05-20
- 2023-03-07 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-22
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van TAXI 89 BELGIUM?
Het ondernemingsnummer van TAXI 89 BELGIUM is 0799.316.622. Het btw-nummer is BE 0799.316.622.
Wanneer werd TAXI 89 BELGIUM opgericht?
TAXI 89 BELGIUM werd opgericht op 8 maart 2023, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van TAXI 89 BELGIUM?
De maatschappelijke zetel van TAXI 89 BELGIUM is Assesteenweg 116 A, 1740 Ternat.
Wat doet TAXI 89 BELGIUM?
De hoofdactiviteit van TAXI 89 BELGIUM is: Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 46.711); Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 47.811).
Hoeveel werknemers heeft TAXI 89 BELGIUM?
Volgens de jaarrekening over 2024 had TAXI 89 BELGIUM geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van TAXI 89 BELGIUM?
In 2024 had TAXI 89 BELGIUM een omzet van € 203.352. De winst van het boekjaar was € 20.138.
Is TAXI 89 BELGIUM bereikbaar via Peppol?
Ja. TAXI 89 BELGIUM staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0799316622 en 9925:BE0799316622 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is TAXI 89 BELGIUM?
Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 21.234, een solvabiliteit van 12,2 % en een winst van € 20.138. De winst steeg met 1738,5 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is TAXI 89 BELGIUM failliet of in vereffening?
Volgens de KBO is de rechtstoestand van TAXI 89 BELGIUM ‘Opening faillissement’ (open data van 13 oktober 2026).
Heeft TAXI 89 BELGIUM de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van TAXI 89 BELGIUM, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 20 mei 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.
Wat is de laatste publicatie van TAXI 89 BELGIUM in het Staatsblad?
De laatste publicatie van TAXI 89 BELGIUM in het Belgisch Staatsblad dateert van 10 maart 2023: rubriek oprichting (nieuwe rechtspersoon, opening bijkantoor, enz...).
Wanneer eindigt het boekjaar van TAXI 89 BELGIUM?
Het boekjaar van TAXI 89 BELGIUM eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0799316622
Europese Commissie0799316622
Notarissen (Fednot)