Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0798.781.538
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2023-02-23
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Zandvoort 80, 2260 Westerlo
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.210Activiteiten van huisartspraktijken
- 63.920Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie
- 82.990Overige zakelijke dienstverlening, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 78.630
▼ 24,0 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 244.645
▲ 47,4 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
99,8 %
▲ 7,8 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 106.614 | ▼ 27,9 % | € 147.819 | € 74.399 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 104.368 | ▼ 28,3 % | € 145.611 | € 72.568 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 78.630 | ▼ 24,0 % | € 103.433 | € 52.581 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 244.645 | ▲ 47,4 % | € 166.015 | € 62.581 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 577 | ▼ 96,0 % | € 14.502 | € 19.976 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 245.222 | ▲ 35,8 % | € 180.517 | € 82.557 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 99,8 % | ▲ 7,8 ptn | 92,0 % | 75,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Boerenkrijglaan 2, 2250 Olen
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-08
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-27
- 2023-02-23 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-28
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Dr. Chantal De Goignies, Huisarts?
Het ondernemingsnummer van Dr. Chantal De Goignies, Huisarts is 0798.781.538. Het btw-nummer is BE 0798.781.538.
Wanneer werd Dr. Chantal De Goignies, Huisarts opgericht?
Dr. Chantal De Goignies, Huisarts werd opgericht op 23 februari 2023, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Dr. Chantal De Goignies, Huisarts?
De maatschappelijke zetel van Dr. Chantal De Goignies, Huisarts is Zandvoort 80, 2260 Westerlo.
Wat doet Dr. Chantal De Goignies, Huisarts?
De hoofdactiviteit van Dr. Chantal De Goignies, Huisarts is: Activiteiten van huisartspraktijken (NACE 86.210).
Hoeveel werknemers heeft Dr. Chantal De Goignies, Huisarts?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Dr. Chantal De Goignies, Huisarts geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Dr. Chantal De Goignies, Huisarts?
Dr. Chantal De Goignies, Huisarts vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 106.614 in 2025. De winst van het boekjaar was € 78.630.
Is Dr. Chantal De Goignies, Huisarts bereikbaar via Peppol?
Ja. Dr. Chantal De Goignies, Huisarts staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0798781538 en 9925:BE0798781538 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is Dr. Chantal De Goignies, Huisarts?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 244.645, een solvabiliteit van 99,8 % en een winst van € 78.630. De winst daalde met 24,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Dr. Chantal De Goignies, Huisarts failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Dr. Chantal De Goignies, Huisarts ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Dr. Chantal De Goignies, Huisarts de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Dr. Chantal De Goignies, Huisarts, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 8 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Dr. Chantal De Goignies, Huisarts?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Dr. Chantal De Goignies, Huisarts 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Dr. Chantal De Goignies, Huisarts?
Het boekjaar van Dr. Chantal De Goignies, Huisarts eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0798781538
Europese Commissie0798781538
Notarissen (Fednot)