Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0798.744.421
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2023-02-22
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue des Goutteaux(CO) 31, 6180 Courcelles
- Contact
- E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 85.592Beroepsopleiding
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
- 73.300Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
- 82.990Overige zakelijke dienstverlening, neg
- 85.593Sociaal-cultureel vormingswerk
- 96.999Overige persoonlijke diensten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -3.429
▲ 8,9 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 4.722
▼ 42,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
34,2 %
▼ 2,9 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 4.078 | ▲ 480,6 % | € -1.071 | € 13.924 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -3.134 | ▲ 11,2 % | € -3.531 | € 13.440 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -3.429 | ▲ 8,9 % | € -3.764 | € 9.915 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 4.722 | ▼ 42,1 % | € 8.151 | € 11.915 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 9.086 | ▼ 34,2 % | € 13.806 | € 14.378 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 13.808 | ▼ 37,1 % | € 21.958 | € 26.294 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 34,2 % | ▼ 2,9 ptn | 37,1 % | 45,3 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue des Goutteaux(CO) 31, 6180 Courcelles
Neergelegde jaarrekeningen (4)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-27
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-18
- 2023-02-22 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-29 · verbetering
- 2023-02-22 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-28
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van ITINERANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL?
Het ondernemingsnummer van ITINERANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL is 0798.744.421. Het btw-nummer is BE 0798.744.421.
Wanneer werd ITINERANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL opgericht?
ITINERANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL werd opgericht op 22 februari 2023, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van ITINERANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL?
De maatschappelijke zetel van ITINERANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL is Rue des Goutteaux(CO) 31, 6180 Courcelles.
Wat doet ITINERANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL?
De hoofdactiviteit van ITINERANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL is: Beroepsopleiding (NACE 85.592).
Hoeveel werknemers heeft ITINERANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL?
Volgens de jaarrekening over 2025 had ITINERANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van ITINERANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL?
ITINERANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 4.078 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 3.429.
Is ITINERANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL bereikbaar via Peppol?
Ja. ITINERANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0798744421 en 9925:BE0798744421 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is ITINERANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 4.722, een solvabiliteit van 34,2 % en een verlies van € 3.429. De winst steeg met 8,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is ITINERANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van ITINERANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft ITINERANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van ITINERANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 27 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt ITINERANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft ITINERANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van ITINERANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL?
Het boekjaar van ITINERANCES ALTERNATIVES - FORMATION, ACCOMPAGNEMENT & CONSEIL eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0798744421
Europese Commissie0798744421
Notarissen (Fednot)