Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0795.168.881
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2022-12-21
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Reyserevreun 2, 3472 Kortenaken
- Contact
- E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 93.199Overige sportactiviteiten, neg
- 01.430Fokken en houden van paarden en andere paardachtigen
- 85.510Sport- en recreatieonderwijs
- 93.127Activiteiten van paardensportclubs
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 7.308
▲ 110,1 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 32.928
▲ 28,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
53,8 %
▲ 15,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 22.203 | ▲ 42,6 % | € 15.574 | € 34.469 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 10.151 | ▲ 80,5 % | € 5.623 | € 27.025 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 7.308 | ▲ 110,1 % | € 3.478 | € 19.142 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 32.928 | ▲ 28,5 % | € 25.620 | € 22.142 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 28.262 | ▼ 30,0 % | € 40.368 | € 48.494 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 61.191 | ▼ 7,3 % | € 65.988 | € 70.636 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 53,8 % | ▲ 15,0 ptn | 38,8 % | 31,3 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Reyserevreun 2, 3472 Kortenaken
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-09-18
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-09-26
- 2022-12-21 → 2023-12-31neergelegd 2024-09-06
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Marthe Heudens Sporthorses?
Het ondernemingsnummer van Marthe Heudens Sporthorses is 0795.168.881. Het btw-nummer is BE 0795.168.881.
Wanneer werd Marthe Heudens Sporthorses opgericht?
Marthe Heudens Sporthorses werd opgericht op 21 december 2022, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Marthe Heudens Sporthorses?
De maatschappelijke zetel van Marthe Heudens Sporthorses is Reyserevreun 2, 3472 Kortenaken.
Wat doet Marthe Heudens Sporthorses?
De hoofdactiviteit van Marthe Heudens Sporthorses is: Overige sportactiviteiten, neg (NACE 93.199).
Hoeveel werknemers heeft Marthe Heudens Sporthorses?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Marthe Heudens Sporthorses geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Marthe Heudens Sporthorses?
Marthe Heudens Sporthorses vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 22.203 in 2025. De winst van het boekjaar was € 7.308.
Is Marthe Heudens Sporthorses bereikbaar via Peppol?
Ja. Marthe Heudens Sporthorses staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0795168881 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is Marthe Heudens Sporthorses?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 32.928, een solvabiliteit van 53,8 % en een winst van € 7.308. De winst steeg met 110,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Marthe Heudens Sporthorses failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Marthe Heudens Sporthorses ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Marthe Heudens Sporthorses de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Marthe Heudens Sporthorses, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 18 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Marthe Heudens Sporthorses?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Marthe Heudens Sporthorses 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Marthe Heudens Sporthorses?
Het boekjaar van Marthe Heudens Sporthorses eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0795168881
Europese Commissie0795168881
Notarissen (Fednot)