Belgische ondernemingen

Onderneming 0794.566.293

S.T.A.B.I.L.O. Architecture SRL

Actief sinds 2022 Normale toestand Besloten Vennootschap Tournai

Besloten Vennootschap in Tournai, sinds 2022. Activiteiten van bouwarchitecten. Brutomarge € 109k, winst € 1,1 M (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0794.566.293.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 1.111.999

▲ 76,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 2.972.800

▲ 59,8 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0794.566.293
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2022-12-08
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Rue des Jésuites(TOU) 38, 7500 Tournai
Contact
E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 71.111Activiteiten van bouwarchitectenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 1.111.999

▲ 76,3 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 2.972.800

▲ 59,8 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

87,2 %

▲ 5,9 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ2024Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 108.629▼ 67,2 %€ 331.475
Bedrijfswinst (-verlies)€ 51.568▼ 82,9 %€ 302.412
Winst (verlies) van het boekjaar€ 1.111.999▲ 76,3 %€ 630.801
Balans
Eigen vermogen€ 2.972.800▲ 59,8 %€ 1.860.801
Schulden€ 436.062▲ 1,9 %€ 427.803
Balanstotaal€ 3.408.862▲ 48,9 %€ 2.288.604
Solvabiliteit berekend87,2 %▲ 5,9 ptn81,3 %
Schemam87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Deelnemingen

Bron: jaarrekening 2025

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rue des Jésuites(TOU) 38, 7500 Tournai

2.339.734.525 · sinds 2022-12-08

  • 71.111 Activiteiten van bouwarchitecten

Neergelegde jaarrekeningen (2)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van S.T.A.B.I.L.O. Architecture SRL?

Het ondernemingsnummer van S.T.A.B.I.L.O. Architecture SRL is 0794.566.293. Het btw-nummer is BE 0794.566.293.

Wanneer werd S.T.A.B.I.L.O. Architecture SRL opgericht?

S.T.A.B.I.L.O. Architecture SRL werd opgericht op 8 december 2022, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van S.T.A.B.I.L.O. Architecture SRL?

De maatschappelijke zetel van S.T.A.B.I.L.O. Architecture SRL is Rue des Jésuites(TOU) 38, 7500 Tournai.

Wat doet S.T.A.B.I.L.O. Architecture SRL?

De hoofdactiviteit van S.T.A.B.I.L.O. Architecture SRL is: Activiteiten van bouwarchitecten (NACE 71.111).

Hoeveel werknemers heeft S.T.A.B.I.L.O. Architecture SRL?

Volgens de jaarrekening over 2025 had S.T.A.B.I.L.O. Architecture SRL geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van S.T.A.B.I.L.O. Architecture SRL?

S.T.A.B.I.L.O. Architecture SRL vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 108.629 in 2025. De winst van het boekjaar was € 1.111.999.

Is S.T.A.B.I.L.O. Architecture SRL bereikbaar via Peppol?

Ja. S.T.A.B.I.L.O. Architecture SRL staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0794566293 (stand van 3 november 2026).

Hoe financieel gezond is S.T.A.B.I.L.O. Architecture SRL?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 2.972.800, een solvabiliteit van 87,2 % en een winst van € 1.111.999. De winst steeg met 76,3 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is S.T.A.B.I.L.O. Architecture SRL failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van S.T.A.B.I.L.O. Architecture SRL ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft S.T.A.B.I.L.O. Architecture SRL de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van S.T.A.B.I.L.O. Architecture SRL, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 30 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.

Wie bestuurt S.T.A.B.I.L.O. Architecture SRL?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft S.T.A.B.I.L.O. Architecture SRL 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van S.T.A.B.I.L.O. Architecture SRL?

Het boekjaar van S.T.A.B.I.L.O. Architecture SRL eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid