Belgische ondernemingen

Onderneming 0792.765.855

StayC Invest BV

Actief sinds 2022 Normale toestand Besloten Vennootschap Gent

Besloten Vennootschap in Gent, sinds 2022. Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed. Omzet € 0, verlies € 252k (2025). 4 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0792.765.855.

Huidige bestuurders

4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -252.175

▼ 751,1 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.837.943

▲ 288,7 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0792.765.855
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2022-10-22
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Soenenspark 1, 9051 Gent

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 68.310Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goedHoofdactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

4 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -252.175

▼ 751,1 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.837.943

▲ 288,7 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

28,4 %

▲ 15,1 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Omzet€ 0—––
Brutomarge–—€ 174.918€ 16.912
Bedrijfswinst (-verlies)€ -76.298▼ 145,2 %€ 168.766€ 14.103
Winst (verlies) van het boekjaar€ -252.175▼ 751,1 %€ -29.628€ 2.446
Balans
Eigen vermogen€ 1.837.943▲ 288,7 %€ 472.818€ 502.446
Schulden€ 4.639.984▲ 49,8 %€ 3.097.897€ 3.435.542
Balanstotaal€ 6.477.927▲ 81,4 %€ 3.570.715€ 3.937.988
Solvabiliteit berekend28,4 %▲ 15,1 ptn13,2 %12,8 %
Schemam82-fm81-fm81-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Deelnemingen

Bron: jaarrekening 2025

  • Ducom · 0887.722.125
    50,00% rechtstreeks
  • Archidimic · 0432.414.023
    100,00% rechtstreeks
  • StayCobane · 0803.891.161
    50,00% rechtstreeks
  • Stayc Uni · 1003.164.397
    100,00% rechtstreeks

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Soenenspark 1, 9051 Gent

2.337.982.585 · sinds 2022-10-22

  • 63.920 Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie
  • 68.110 Handel in eigen onroerend goed
  • 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen
  • 68.203 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased niet-residentieel onroerend goed, exclusief terreinen
  • 68.310 Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed
  • 68.321 Activiteiten van syndici van onroerend goed
  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
  • 70.200.01 Verlenen van adviezen en hulp aan het bedrijfsleven en de overheid op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie en toezicht, het verschaffen van informatie aan de bedrijfsleiding, enz.
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van StayC Invest?

Het ondernemingsnummer van StayC Invest is 0792.765.855. Het btw-nummer is BE 0792.765.855.

Wanneer werd StayC Invest opgericht?

StayC Invest werd opgericht op 22 oktober 2022, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van StayC Invest?

De maatschappelijke zetel van StayC Invest is Soenenspark 1, 9051 Gent.

Wat doet StayC Invest?

De hoofdactiviteit van StayC Invest is: Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed (NACE 68.310).

Hoeveel werknemers heeft StayC Invest?

Volgens de jaarrekening over 2025 had StayC Invest geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van StayC Invest?

In 2025 had StayC Invest een omzet van € 0. Het boekjaar sloot met een verlies van € 252.175.

Is StayC Invest bereikbaar via Peppol?

Ja. StayC Invest staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0792765855 en 9925:BE0792765855 (stand van 1 november 2026).

Hoe financieel gezond is StayC Invest?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 1.837.943, een solvabiliteit van 28,4 % en een verlies van € 252.175. De winst daalde met 751,1 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is StayC Invest failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van StayC Invest ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft StayC Invest de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van StayC Invest, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt StayC Invest?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft StayC Invest 4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van StayC Invest?

Het boekjaar van StayC Invest eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid