Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0792.651.831
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2022-10-19
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Stationsstraat 120, 9810 Nazareth-De Pinte
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.221Sanitaire werkzaamheden
- 43.222Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
- 81.210Algemene reiniging van gebouwen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 4.531
▼ 60,6 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 48.621
▲ 10,3 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
66,0 %
▲ 10,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 19.191 | ▼ 16,9 % | € 23.101 | € 46.263 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 10.686 | ▼ 38,9 % | € 17.485 | € 41.712 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 4.531 | ▼ 60,6 % | € 11.501 | € 30.589 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 48.621 | ▲ 10,3 % | € 44.090 | € 32.589 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 24.996 | ▼ 27,6 % | € 34.520 | € 22.872 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 73.618 | ▼ 6,4 % | € 78.611 | € 55.462 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 66,0 % | ▲ 10,0 ptn | 56,1 % | 58,8 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Stationsstraat 120, 9810 Nazareth-De Pinte
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-31
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-09-26
- 2022-10-19 → 2023-12-31neergelegd 2024-09-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van CRUZ KEVIN VERWARMING & SANITAIR?
Het ondernemingsnummer van CRUZ KEVIN VERWARMING & SANITAIR is 0792.651.831. Het btw-nummer is BE 0792.651.831.
Wanneer werd CRUZ KEVIN VERWARMING & SANITAIR opgericht?
CRUZ KEVIN VERWARMING & SANITAIR werd opgericht op 19 oktober 2022, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van CRUZ KEVIN VERWARMING & SANITAIR?
De maatschappelijke zetel van CRUZ KEVIN VERWARMING & SANITAIR is Stationsstraat 120, 9810 Nazareth-De Pinte.
Wat doet CRUZ KEVIN VERWARMING & SANITAIR?
De hoofdactiviteit van CRUZ KEVIN VERWARMING & SANITAIR is: Sanitaire werkzaamheden (NACE 43.221).
Hoeveel werknemers heeft CRUZ KEVIN VERWARMING & SANITAIR?
Volgens de jaarrekening over 2025 had CRUZ KEVIN VERWARMING & SANITAIR geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van CRUZ KEVIN VERWARMING & SANITAIR?
CRUZ KEVIN VERWARMING & SANITAIR vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 19.191 in 2025. De winst van het boekjaar was € 4.531.
Is CRUZ KEVIN VERWARMING & SANITAIR bereikbaar via Peppol?
Ja. CRUZ KEVIN VERWARMING & SANITAIR staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0792651831 en 9925:BE0792651831 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is CRUZ KEVIN VERWARMING & SANITAIR?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 48.621, een solvabiliteit van 66,0 % en een winst van € 4.531. De winst daalde met 60,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is CRUZ KEVIN VERWARMING & SANITAIR failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van CRUZ KEVIN VERWARMING & SANITAIR ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft CRUZ KEVIN VERWARMING & SANITAIR de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van CRUZ KEVIN VERWARMING & SANITAIR, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt CRUZ KEVIN VERWARMING & SANITAIR?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft CRUZ KEVIN VERWARMING & SANITAIR 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van CRUZ KEVIN VERWARMING & SANITAIR?
Het boekjaar van CRUZ KEVIN VERWARMING & SANITAIR eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0792651831
Europese Commissie0792651831
Notarissen (Fednot)