Belgische ondernemingen

Onderneming 0792.380.330

KAYA CORPORATION BV

Actief sinds 2022 Normale toestand Besloten Vennootschap Beringen

Besloten Vennootschap in Beringen, sinds 2022. Algemene elektrotechnische installatiewerken. Brutomarge € −19k, verlies € 24k (2024). Ondernemingsnummer en btw-nummer 0792.380.330.

Winst (verlies) van het boekjaar 2024

€ -23.616

▼ 192,9 % t.o.v. 2023

Eigen vermogen 2024

€ 3.817

▼ 86,1 % t.o.v. 2023

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024

Ondernemingsnummer
0792.380.330
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2022-10-12
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Oosthamsesteenweg 45, 3581 Beringen
Contact
www.kayacorp.be
E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 43.211Algemene elektrotechnische installatiewerkenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.431Groothandel in elektrische huishoudelijke apparaten en audio- en videoapparatuurNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.500Groothandel in informatie- en communicatieapparatuurNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.643Groothandel in elektrisch materiaal, inclusief installatiemateriaalNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.831Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortimentNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 95.210Reparatie en onderhoud van consumentenelektronicaNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2024

€ -23.616

▼ 192,9 % t.o.v. 2023

Eigen vermogen 2024

€ 3.817

▼ 86,1 % t.o.v. 2023

Solvabiliteit 2024

22,9 %

▼ 56,5 ptn t.o.v. 2023

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2024Δ2023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ -19.433▼ 155,8 %€ 34.800
Bedrijfswinst (-verlies)€ -23.511▼ 172,2 %€ 32.574
Winst (verlies) van het boekjaar€ -23.616▼ 192,9 %€ 25.433
Balans
Eigen vermogen€ 3.817▼ 86,1 %€ 27.433
Schulden€ 12.824▲ 80,7 %€ 7.099
Balanstotaal€ 16.641▼ 51,8 %€ 34.531
Solvabiliteit berekend22,9 %▼ 56,5 ptn79,4 %
Schemam87-fm81-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Oosthamsesteenweg 45, 3581 Beringen

2.337.606.760 · sinds 2022-10-12

  • 43.211 Algemene elektrotechnische installatiewerken
  • 43.211.01 Installatie van elektrische bedrading en toebehoren
  • 43.211.02 Installatie van de bedrading voor telefooninstallaties en computersystemen
  • 43.211.03 Installatie van bewakingssystemen en alarminstallaties tegen diefstal
  • 43.222.03 Installatie van elektrische verwarmingsinstallaties
  • 46.431 Groothandel in elektrische huishoudelijke apparaten en audio- en videoapparatuur
  • 46.431.01 Groothandel in elektrische huishoudelijke apparaten
  • 46.500 Groothandel in informatie- en communicatieapparatuur
  • 46.643 Groothandel in elektrisch materiaal, inclusief installatiemateriaal
  • 46.831 Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortiment
  • 95.210 Reparatie en onderhoud van consumentenelektronica
  • 95.210.01 Reparatie van audio- en videoapparatuur

Neergelegde jaarrekeningen (2)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van KAYA CORPORATION?

Het ondernemingsnummer van KAYA CORPORATION is 0792.380.330. Het btw-nummer is BE 0792.380.330.

Wanneer werd KAYA CORPORATION opgericht?

KAYA CORPORATION werd opgericht op 12 oktober 2022, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van KAYA CORPORATION?

De maatschappelijke zetel van KAYA CORPORATION is Oosthamsesteenweg 45, 3581 Beringen.

Wat doet KAYA CORPORATION?

De hoofdactiviteit van KAYA CORPORATION is: Algemene elektrotechnische installatiewerken (NACE 43.211).

Hoeveel werknemers heeft KAYA CORPORATION?

Volgens de jaarrekening over 2024 had KAYA CORPORATION geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van KAYA CORPORATION?

KAYA CORPORATION vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -19.433 in 2024. Het boekjaar sloot met een verlies van € 23.616.

Is KAYA CORPORATION bereikbaar via Peppol?

KAYA CORPORATION staat niet in de Peppol Directory (stand van 30 oktober 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0792380330; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.

Hoe financieel gezond is KAYA CORPORATION?

Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € 3.817, een solvabiliteit van 22,9 % en een verlies van € 23.616. De winst daalde met 192,9 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is KAYA CORPORATION failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van KAYA CORPORATION ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft KAYA CORPORATION de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van KAYA CORPORATION, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 30 oktober 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.

Wanneer eindigt het boekjaar van KAYA CORPORATION?

Het boekjaar van KAYA CORPORATION eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid