Belgische ondernemingen

Onderneming 0792.364.492

NADES BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Rixensart · sinds 2022

Besloten Vennootschap in Rixensart, sinds 2022. Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. Brutomarge € 30k, winst € 20k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0792.364.492.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 19.825

▲ 40,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 51.372

▲ 62,8 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0792.364.492
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2022-10-12
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Centenaire 5e Avenue 12, 1332 Rixensart

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.110Handel in eigen onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.322Schatten en evalueren van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasisNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 19.825

▲ 40,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 51.372

▲ 62,8 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

73,7 %

▲ 1,0 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 30.491▲ 27,5 %€ 23.914€ 22.584
Bedrijfswinst (-verlies)€ 29.016▲ 28,2 %€ 22.636€ 20.139
Winst (verlies) van het boekjaar€ 19.825▲ 40,6 %€ 14.096€ 14.950
Balans
Eigen vermogen€ 51.372▲ 62,8 %€ 31.546€ 17.450
Schulden€ 18.320▲ 55,0 %€ 11.816€ 15.189
Balanstotaal€ 69.692▲ 60,7 %€ 43.362€ 32.639
Solvabiliteit berekend73,7 %▲ 1,0 ptn72,8 %53,5 %
Schemam07-fm07-fm07-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Avenue Demolder 85B, 1342 Ottignies-Louvain-la-Neuve

2.338.010.596 · sinds 2022-10-12

68.110 Handel in eigen onroerend goed; 68.110.02 Verkoop van eigen handelszaken en van zelf verworven sleutelgeld (overname); 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen; 68.310 Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed; 68.322 Schatten en evalueren van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasis; 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 70.200.01 Verlenen van adviezen en hulp aan het bedrijfsleven en de overheid op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie en toezicht, het verschaffen van informatie aan de bedrijfsleiding, enz.; 70.200.02 Berekenen van de kosten en baten van de voorgestelde maatregelen op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie, enz.; 73.200 Markt- en opinieonderzoek; 81.300 Landschapsverzorging

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van NADES?

Het ondernemingsnummer van NADES is 0792.364.492. Het btw-nummer is BE 0792.364.492.

Wanneer werd NADES opgericht?

NADES werd opgericht op 12 oktober 2022, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van NADES?

De maatschappelijke zetel van NADES is Centenaire 5e Avenue 12, 1332 Rixensart.

Wat doet NADES?

De hoofdactiviteit van NADES is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200).

Hoeveel werknemers heeft NADES?

Volgens de jaarrekening over 2025 had NADES geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van NADES?

NADES vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 30.491 in 2025. De winst van het boekjaar was € 19.825.

Is NADES bereikbaar via Peppol?

Ja. NADES staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0792364492 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is NADES?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 51.372, een solvabiliteit van 73,7 % en een winst van € 19.825. De winst steeg met 40,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is NADES failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van NADES ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft NADES de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van NADES, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 18 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt NADES?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft NADES 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van NADES?

Het boekjaar van NADES eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid