Belgische ondernemingen

Onderneming 0791.179.906

Wadizart BV

Actief sinds 2022 Normale toestand Besloten Vennootschap Rumst

Besloten Vennootschap in Rumst, sinds 2022. Activiteiten van webportalen. Brutomarge € −3k, verlies € 3k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0791.179.906.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -3.268

▲ 1,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 9.213

▼ 26,2 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0791.179.906
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2022-09-20
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Nijverheidsstraat 27 bus 104, 2840 Rumst

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 63.910Activiteiten van webportalenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.900Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computerNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 63.920Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 66.199Overige ondersteunende activiteiten in verband met financiële diensten, neg, exclusief verzekeringen en pensioenfondsenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 77.400Lease van intellectuele eigendom en vergelijkbare producten, met uitzondering van werken onder auteursrechtNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 90.399Andere ondersteunende activiteiten voor scheppende en uitvoerende kunst, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -3.268

▲ 1,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 9.213

▼ 26,2 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

40,8 %

▼ 9,2 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ -2.697▲ 1,5 %€ -2.739€ -5.623
Bedrijfswinst (-verlies)€ -3.217▲ 0,9 %€ -3.245€ -6.129
Winst (verlies) van het boekjaar€ -3.268▲ 1,2 %€ -3.308€ -6.211
Balans
Eigen vermogen€ 9.213▼ 26,2 %€ 12.481€ 15.789
Schulden€ 13.363▲ 6,9 %€ 12.500€ 6.445
Balanstotaal€ 22.577▼ 9,6 %€ 24.981€ 22.234
Solvabiliteit berekend40,8 %▼ 9,2 ptn50,0 %71,0 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Nijverheidsstraat 27 bus 104, 2840 Rumst

2.335.915.396 · sinds 2022-09-20

  • 63.910 Activiteiten van webportalen
  • 74.120 Grafisch ontwerp en visuele communicatie
  • 74.201 Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografen
  • 74.209 Overige fotografische activiteiten
  • 90.111 Literaire creatie
  • 90.120 Creatie van beeldende kunsten
  • 90.391 Promotie en organisatie van scheppende en uitvoerende kunstevenementen
  • 62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s
  • 62.200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
  • 62.900 Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer
  • 63.920 Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie
  • 66.199 Overige ondersteunende activiteiten in verband met financiële diensten, neg, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen
  • 77.400 Lease van intellectuele eigendom en vergelijkbare producten, met uitzondering van werken onder auteursrecht
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg
  • 90.399 Andere ondersteunende activiteiten voor scheppende en uitvoerende kunst, neg
  • 93.299 Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, neg

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Wadizart?

Het ondernemingsnummer van Wadizart is 0791.179.906. Het btw-nummer is BE 0791.179.906.

Wanneer werd Wadizart opgericht?

Wadizart werd opgericht op 20 september 2022, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Wadizart?

De maatschappelijke zetel van Wadizart is Nijverheidsstraat 27 bus 104, 2840 Rumst.

Wat doet Wadizart?

De hoofdactiviteit van Wadizart is: Activiteiten van webportalen (NACE 63.910).

Hoeveel werknemers heeft Wadizart?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Wadizart geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Wadizart?

Wadizart vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -2.697 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 3.268.

Is Wadizart bereikbaar via Peppol?

Ja. Wadizart staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0791179906 en 9925:BE0791179906 (stand van 27 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is Wadizart?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 9.213, een solvabiliteit van 40,8 % en een verlies van € 3.268. De winst steeg met 1,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Wadizart failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Wadizart ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Wadizart de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Wadizart, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt Wadizart?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Wadizart 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Wadizart?

Het boekjaar van Wadizart eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid