Belgische ondernemingen

Onderneming 0790.883.263

Humm Deli BV

Actief sinds 2022 Normale toestand Besloten Vennootschap Antwerpen

Besloten Vennootschap in Antwerpen, sinds 2022. Catering van evenementen. Brutomarge € 438k, winst € 33k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0790.883.263.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 32.686

▲ 101,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 44.234

▲ 283,1 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0790.883.263
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2022-09-16
Personeel
0,0 VTE
Maatschappelijke zetel
Dageraadplaats 31, 2018 Antwerpen

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 56.210Catering van evenementenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.210Catering van evenementenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 46.349Groothandel in dranken, algemeen assortimentNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.252Detailhandel in dranken, algemeen assortimentNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 85.599Overige vormen van onderwijsNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 32.686

▲ 101,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 44.234

▲ 283,1 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

10,2 %

▲ 7,5 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 438.324▲ 9,5 %€ 400.466€ 305.496
Bedrijfswinst (-verlies)€ 52.716▲ 62,5 %€ 32.449€ 4.568
Winst (verlies) van het boekjaar€ 32.686▲ 101,6 %€ 16.213€ -9.012
Balans
Eigen vermogen€ 44.234▲ 283,1 %€ 11.548€ -5.613
Schulden€ 391.395▼ 7,9 %€ 424.755€ 477.234
Balanstotaal€ 435.629▼ 0,2 %€ 436.302€ 471.621
Solvabiliteit berekend10,2 %▲ 7,5 ptn2,6 %-1,2 %
Personeel
Voltijdse equivalenten0,0—––
Schemam81-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Aandeelhouders

Bron: jaarrekening

2 aandeelhouders in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om ze te zien.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Dageraadplaats 31, 2018 Antwerpen

2.335.616.676 · sinds 2022-09-16

  • 46.341 Groothandel in wijnen en geestrijke dranken
  • 46.349 Groothandel in dranken, algemeen assortiment
  • 46.349.01 Groothandel in alcoholische en andere dranken
  • 47.251 Detailhandel in wijnen en geestrijke dranken
  • 47.252 Detailhandel in dranken, algemeen assortiment
  • 47.252.01 Kleinhandel in alcoholische en andere dranken, inclusief de thuisbezorging daarvan
  • 47.279 Overige detailhandel in voedingsmiddelen, neg
  • 56.112 Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
  • 56.210 Catering van evenementen
  • 56.210.01 Klaarmaken, thuisbezorgen en eventueel serveren van maaltijden en bereide schotels
  • 56.210.02 Organiseren en verzorgen van bruiloften, banketten, cocktails, lunches, recepties, enz
  • 85.592 Beroepsopleiding
  • 85.599 Overige vormen van onderwijs
  • 56.210 Catering van evenementen

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Humm Deli?

Het ondernemingsnummer van Humm Deli is 0790.883.263. Het btw-nummer is BE 0790.883.263.

Wanneer werd Humm Deli opgericht?

Humm Deli werd opgericht op 16 september 2022, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Humm Deli?

De maatschappelijke zetel van Humm Deli is Dageraadplaats 31, 2018 Antwerpen.

Wat doet Humm Deli?

De hoofdactiviteit van Humm Deli is: Catering van evenementen (NACE 56.210).

Hoeveel werknemers heeft Humm Deli?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Humm Deli gemiddeld 0,0 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van Humm Deli?

Humm Deli vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 438.324 in 2025. De winst van het boekjaar was € 32.686.

Is Humm Deli bereikbaar via Peppol?

Ja. Humm Deli staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0790883263 en 9925:BE0790883263 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is Humm Deli?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 44.234, een solvabiliteit van 10,2 % en een winst van € 32.686. De winst steeg met 101,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Humm Deli failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Humm Deli ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Humm Deli de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Humm Deli, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 28 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt Humm Deli?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Humm Deli 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Humm Deli?

Het boekjaar van Humm Deli eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid