Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2026
- Ondernemingsnummer
- 0790.762.410
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2022-09-13
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Franklin Rooseveltlaan 109, 1050 Brussel
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 69.101Activiteiten van advocaten
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2026
€ 72.572
▲ 13,0 % t.o.v. 2025
Eigen vermogen 2026
€ 22.474
▼ 85,0 % t.o.v. 2025
Solvabiliteit 2026
13,1 %
▼ 86,1 ptn t.o.v. 2025
| Boekjaar | 2026 | Δ | 2025 | 2024 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 92.936 | ▲ 15,3 % | € 80.614 | € 66.903 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 91.664 | ▲ 14,4 % | € 80.107 | € 66.455 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 72.572 | ▲ 13,0 % | € 64.208 | € 52.015 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 22.474 | ▼ 85,0 % | € 149.902 | € 85.694 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 148.605 | ▲ 12568,4 % | € 1.173 | € 2.944 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 171.079 | ▲ 13,2 % | € 151.075 | € 88.638 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 13,1 % | ▼ 86,1 ptn | 99,2 % | 96,7 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Franklin Rooseveltlaan 109 bus 0, 1050 Brussel
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-04-01 → 2026-03-31neergelegd 2026-05-20
- 2024-04-01 → 2025-03-31neergelegd 2025-09-23
- 2023-04-01 → 2024-03-31neergelegd 2024-10-01
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Laura Savonet Avocate?
Het ondernemingsnummer van Laura Savonet Avocate is 0790.762.410. Het btw-nummer is BE 0790.762.410.
Wanneer werd Laura Savonet Avocate opgericht?
Laura Savonet Avocate werd opgericht op 13 september 2022, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Laura Savonet Avocate?
De maatschappelijke zetel van Laura Savonet Avocate is Franklin Rooseveltlaan 109, 1050 Brussel.
Wat doet Laura Savonet Avocate?
De hoofdactiviteit van Laura Savonet Avocate is: Activiteiten van advocaten (NACE 69.101).
Hoeveel werknemers heeft Laura Savonet Avocate?
Volgens de jaarrekening over 2026 had Laura Savonet Avocate geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Laura Savonet Avocate?
Laura Savonet Avocate vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 92.936 in 2026. De winst van het boekjaar was € 72.572.
Is Laura Savonet Avocate bereikbaar via Peppol?
Ja. Laura Savonet Avocate staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0790762410 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is Laura Savonet Avocate?
Volgens de jaarrekening over 2026: een eigen vermogen van € 22.474, een solvabiliteit van 13,1 % en een winst van € 72.572. De winst steeg met 13,0 % tegenover 2025. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Laura Savonet Avocate failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Laura Savonet Avocate ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Laura Savonet Avocate de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Laura Savonet Avocate, over het boekjaar tot 31 maart 2026, werd op 20 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Laura Savonet Avocate?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Laura Savonet Avocate 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Laura Savonet Avocate?
Het boekjaar van Laura Savonet Avocate eindigt op 31 maart. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 april 2025 tot 31 maart 2026.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0790762410
Europese Commissie0790762410
Notarissen (Fednot)