Belgische ondernemingen

Onderneming 0790.175.658

Oi'revas CommV

Actief Normale toestand Commanditaire vennootschap Deinze · sinds 2022

Commanditaire vennootschap in Deinze, sinds 2022. Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0790.175.658.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0790.175.658
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2022-08-29
Maatschappelijke zetel
Wildekouter 26, 9850 Deinze

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 25.110Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvanHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 10.111Activiteiten van slachthuizenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 25.991Vervaardiging van huishoudelijke en sanitaire producten van metaalNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.221Detailhandel in vlees en vleesproducten, muv vlees van wild en van gevogelteNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.639Detailhandel in overige sportartikelenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.110Handel in eigen onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Wildekouter 26, 9850 Deinze

2.334.614.608 · sinds 2022-08-29

25.110 Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan; 43.320 Schrijnwerk; 81.230 Andere reinigingsactiviteiten; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg; 10.111 Activiteiten van slachthuizen; 25.402 Bewerken van metaal en poedermetallurgie; 46.321 Groothandel in vlees en vleesproducten, uitgezonderd vlees van wild en van gevogelte; 47.221 Detailhandel in vlees en vleesproducten, muv vlees van wild en van gevogelte; 47.639.02 Kleinhandel in plezier- en sportvaartuigen, surfplanken, zeilen, enz; 47.783 Detailhandel in drogisterijartikelen en onderhoudsproducten

Publicaties in het Staatsblad (1)

Bron: Belgisch Staatsblad

  • 2026-09-23MAATSCHAPPELIJKE ZETELPDF

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Oi'revas?

Het ondernemingsnummer van Oi'revas is 0790.175.658. Het btw-nummer is BE 0790.175.658.

Wanneer werd Oi'revas opgericht?

Oi'revas werd opgericht op 29 augustus 2022, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Oi'revas?

De maatschappelijke zetel van Oi'revas is Wildekouter 26, 9850 Deinze.

Wat doet Oi'revas?

De hoofdactiviteit van Oi'revas is: Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan (NACE 25.110).

Is Oi'revas bereikbaar via Peppol?

Ja. Oi'revas staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0790175658 en 9925:BE0790175658 (stand van 26 oktober 2026).

Is Oi'revas failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Oi'revas ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Wat is de laatste publicatie van Oi'revas in het Staatsblad?

De laatste publicatie van Oi'revas in het Belgisch Staatsblad dateert van 23 september 2026: maatschappelijke zetel.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid