Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2024
- Ondernemingsnummer
- 0789.886.836
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2022-08-23
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Smedenstraat 3, 8000 Brugge
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 96.210Kappers- en barbiersactiviteiten
- 96.210Kappers- en barbiersactiviteiten
- 47.750Detailhandel in cosmetica en toiletartikelen
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2024
€ -46.989
▼ 1154,2 % t.o.v. 2023
Eigen vermogen 2024
€ -42.531
▼ 1054,2 % t.o.v. 2023
Solvabiliteit 2024
-290,1 %
▼ 333,2 ptn t.o.v. 2023
| Boekjaar | 2024 | Δ | 2023 | Verloop | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | € 99.728 | ▼ 5,4 % | € 105.388 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 24.848 | ▼ 47,3 % | € 47.192 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -46.656 | ▼ 876,2 % | € 6.011 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -46.989 | ▼ 1154,2 % | € 4.457 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € -42.531 | ▼ 1054,2 % | € 4.457 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 57.193 | ▲ 872,5 % | € 5.881 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 14.662 | ▲ 41,8 % | € 10.339 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | -290,1 % | ▼ 333,2 ptn | 43,1 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Smedenstraat 3, 8000 Brugge
Publicaties in het Staatsblad (2)
Bron: Belgisch Staatsblad
Neergelegde jaarrekeningen (2)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-12-11
- 2022-08-23 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-26
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Barbershop Knokke?
Het ondernemingsnummer van Barbershop Knokke is 0789.886.836. Het btw-nummer is BE 0789.886.836.
Wanneer werd Barbershop Knokke opgericht?
Barbershop Knokke werd opgericht op 23 augustus 2022, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Barbershop Knokke?
De maatschappelijke zetel van Barbershop Knokke is Smedenstraat 3, 8000 Brugge.
Wat doet Barbershop Knokke?
De hoofdactiviteit van Barbershop Knokke is: Kappers- en barbiersactiviteiten (NACE 96.210).
Hoeveel werknemers heeft Barbershop Knokke?
Volgens de jaarrekening over 2024 had Barbershop Knokke geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Barbershop Knokke?
In 2024 had Barbershop Knokke een omzet van € 99.728. Het boekjaar sloot met een verlies van € 46.989.
Is Barbershop Knokke bereikbaar via Peppol?
Ja. Barbershop Knokke staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0789886836 en 9925:BE0789886836 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is Barbershop Knokke?
Volgens de jaarrekening over 2024: een eigen vermogen van € -42.531, een solvabiliteit van -290,1 % en een verlies van € 46.989. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. De winst daalde met 1154,2 % tegenover 2023. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Barbershop Knokke failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Barbershop Knokke ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Barbershop Knokke de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Barbershop Knokke, over het boekjaar tot 31 december 2024, werd op 11 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2025. De jaarrekening over het boekjaar tot 31 december 2025 is nog niet neergelegd; de termijn liep af op 31 juli 2026.
Wat is de laatste publicatie van Barbershop Knokke in het Staatsblad?
De laatste publicatie van Barbershop Knokke in het Belgisch Staatsblad dateert van 17 maart 2023: maatschappelijke zetel · kapitaal - aandelen · ontslagen - benoemingen. In totaal verschenen er 2 publicaties.
Wanneer eindigt het boekjaar van Barbershop Knokke?
Het boekjaar van Barbershop Knokke eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2024 tot 31 december 2024.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0789886836
Europese Commissie0789886836
Notarissen (Fednot)