Belgische ondernemingen

Onderneming 0789.806.761

THIKO COACHING CommV

Actief Normale toestand Commanditaire vennootschap Brugge · sinds 2022

Commanditaire vennootschap in Brugge, sinds 2022. Sport- en recreatieonderwijs. 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0789.806.761.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0789.806.761
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2022-08-19
Maatschappelijke zetel
Blankenbergse Steenweg 341, 8000 Brugge
Andere namen
TC · Afkorting (Nederlands)

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 85.510Sport- en recreatieonderwijsHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.120Overige niet-gespecialiseerde detailhandelNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 93.192Activiteiten van zelfstandig werkende sportbeoefenaarsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 96.220Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder, en 1 bestuurswijziging gelezen uit het Staatsblad.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Blankenbergse Steenweg 341, 8000 Brugge

2.335.343.789 · sinds 2022-08-19

47.120 Overige niet-gespecialiseerde detailhandel; 47.715 Detailhandel in kledingaccessoires; 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 73.300 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie; 82.100 Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg; 85.510 Sport- en recreatieonderwijs; 85.599 Overige vormen van onderwijs; 93.192 Activiteiten van zelfstandig werkende sportbeoefenaars; 93.199.02 Ondersteunende diensten ivm de sportbeoefening; 96.210 Kappers- en barbiersactiviteiten; 96.220 Schoonheidsverzorging en andere schoonheidsbehandelingen; 96.220.01 Verlenen van advies op het gebied van de schoonheidszorgen en gezichtsverzorging; het aanbrengen van make-up, enz; 96.220.02 Huidverzorging en epileren; 96.220.03 Manicure en pedicure; 96.992 Plaatsen van tatoeages en piercings; 96.999 Overige persoonlijke diensten

Publicaties in het Staatsblad (1)

Bron: Belgisch Staatsblad

  • 2022-08-23RUBRIEK OPRICHTING (NIEUWE RECHTSPERSOON, OPENING BIJKANTOOR, ENZ...)PDF

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van THIKO COACHING?

Het ondernemingsnummer van THIKO COACHING is 0789.806.761. Het btw-nummer is BE 0789.806.761.

Wanneer werd THIKO COACHING opgericht?

THIKO COACHING werd opgericht op 19 augustus 2022, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van THIKO COACHING?

De maatschappelijke zetel van THIKO COACHING is Blankenbergse Steenweg 341, 8000 Brugge.

Wat doet THIKO COACHING?

De hoofdactiviteit van THIKO COACHING is: Sport- en recreatieonderwijs (NACE 85.510).

Is THIKO COACHING bereikbaar via Peppol?

Ja. THIKO COACHING staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0789806761 (stand van 26 oktober 2026).

Is THIKO COACHING failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van THIKO COACHING ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Wie bestuurt THIKO COACHING?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft THIKO COACHING 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wat is de laatste publicatie van THIKO COACHING in het Staatsblad?

De laatste publicatie van THIKO COACHING in het Belgisch Staatsblad dateert van 23 augustus 2022: rubriek oprichting (nieuwe rechtspersoon, opening bijkantoor, enz...).

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid