Belgische ondernemingen

Onderneming 0788.609.505

Den Ast BV

Actief sinds 2022 Opening faillissement Besloten Vennootschap Oudenaarde

Besloten Vennootschap in Oudenaarde, sinds 2022. Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0788.609.505.

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0788.609.505
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Opening faillissement
Begindatum
2022-07-14
Maatschappelijke zetel
Mullemstraat 1, 9700 Oudenaarde

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 56.112Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenhedenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.111Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bedieningNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 56.210Catering van evenementenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 77.210Verhuur en lease van sport- en recreatieartikelenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 96.999Overige persoonlijke dienstenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Mullemstraat 1, 9700 Oudenaarde

2.333.253.737 · sinds 2022-07-14

  • 56.111 Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
  • 56.111.01 Restaurant van het traditionele type
  • 56.112 Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
  • 56.210 Catering van evenementen
  • 56.210.02 Organiseren en verzorgen van bruiloften, banketten, cocktails, lunches, recepties, enz
  • 77.210.02 Verhuur van fietsen
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg
  • 96.999 Overige persoonlijke diensten

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Den Ast?

Het ondernemingsnummer van Den Ast is 0788.609.505. Het btw-nummer is BE 0788.609.505.

Wanneer werd Den Ast opgericht?

Den Ast werd opgericht op 14 juli 2022, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Den Ast?

De maatschappelijke zetel van Den Ast is Mullemstraat 1, 9700 Oudenaarde.

Wat doet Den Ast?

De hoofdactiviteit van Den Ast is: Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden (NACE 56.112).

Is Den Ast bereikbaar via Peppol?

Den Ast staat niet in de Peppol Directory (stand van 27 oktober 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0788609505; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.

Is Den Ast failliet of in vereffening?

Volgens de KBO is de rechtstoestand van Den Ast ‘Opening faillissement’ (open data van 11 september 2026).

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid