Belgische ondernemingen

Onderneming 0787.366.222

Stéphanie Thys BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Tongeren-Borgloon · sinds 2022

Besloten Vennootschap in Tongeren-Borgloon, sinds 2022. Activiteiten van interieurarchitecten. Brutomarge € 37k, winst € 29k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0787.366.222.

Bestuur nu

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 28.952

▲ 1253,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 32.844

▲ 743,9 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0787.366.222
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2022-06-17
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Kroonstraat 3, 3840 Tongeren-Borgloon

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 71.112Activiteiten van interieurarchitectenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 74.111Ontwerpen van textielpatronen, kleding, juwelen, meubels en decoratieartikelenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 74.120Grafisch ontwerp en visuele communicatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 74.130InterieurontwerpNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 74.140Overige gespecialiseerde ontwerpactiviteitenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 28.952

▲ 1253,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 32.844

▲ 743,9 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

62,5 %

▲ 13,6 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 37.330▲ 2125,3 %€ -1.843€ 1.034
Bedrijfswinst (-verlies)€ 36.012▲ 1673,2 %€ -2.289€ 658
Winst (verlies) van het boekjaar€ 28.952▲ 1253,0 %€ -2.511€ 403
Balans
Eigen vermogen€ 32.844▲ 743,9 %€ 3.892€ 6.403
Schulden€ 19.698▲ 383,9 %€ 4.071€ 760
Balanstotaal€ 52.542▲ 559,9 %€ 7.963€ 7.163
Solvabiliteit berekend62,5 %▲ 13,6 ptn48,9 %89,4 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Kroonstraat 3, 3840 Tongeren-Borgloon

2.333.223.251 · sinds 2022-06-17

71.112 Activiteiten van interieurarchitecten; 74.111 Ontwerpen van textielpatronen, kleding, juwelen, meubels en decoratieartikelen; 74.112 Activiteiten van industriële designers; 74.120 Grafisch ontwerp en visuele communicatie; 74.130 Interieurontwerp; 74.140 Overige gespecialiseerde ontwerpactiviteiten; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg; 47.789 Overige detailhandel in nieuwe artikelen neg; 68.110 Handel in eigen onroerend goed; 90.312.02 Beheer en exploitatie van multifunctionele centra en evenementenhallen, overwegend ten behoeve van de scheppende en uitvoerende kunst; 90.391 Promotie en organisatie van scheppende en uitvoerende kunstevenementen; 90.399 Andere ondersteunende activiteiten voor scheppende en uitvoerende kunst, neg

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Stéphanie Thys?

Het ondernemingsnummer van Stéphanie Thys is 0787.366.222. Het btw-nummer is BE 0787.366.222.

Wanneer werd Stéphanie Thys opgericht?

Stéphanie Thys werd opgericht op 17 juni 2022, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Stéphanie Thys?

De maatschappelijke zetel van Stéphanie Thys is Kroonstraat 3, 3840 Tongeren-Borgloon.

Wat doet Stéphanie Thys?

De hoofdactiviteit van Stéphanie Thys is: Activiteiten van interieurarchitecten (NACE 71.112).

Hoeveel werknemers heeft Stéphanie Thys?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Stéphanie Thys geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Stéphanie Thys?

Stéphanie Thys vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 37.330 in 2025. De winst van het boekjaar was € 28.952.

Is Stéphanie Thys bereikbaar via Peppol?

Ja. Stéphanie Thys staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0787366222 en 9925:BE0787366222 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is Stéphanie Thys?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 32.844, een solvabiliteit van 62,5 % en een winst van € 28.952. De winst steeg met 1253,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Stéphanie Thys failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Stéphanie Thys ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Stéphanie Thys de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Stéphanie Thys, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 26 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.

Wie bestuurt Stéphanie Thys?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Stéphanie Thys 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Stéphanie Thys?

Het boekjaar van Stéphanie Thys eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid