Belgische ondernemingen

Onderneming 0787.351.473

Centre de soins solidaires du Condroz BV

Actief sinds 2022 Normale toestand Besloten Vennootschap Comblain-au-Pont

Besloten Vennootschap in Comblain-au-Pont, sinds 2022. Activiteiten van verpleegkundigen en verloskundigen. Brutomarge € 3k, verlies € 11k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0787.351.473.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -11.253

▼ 166,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.191

▼ 90,4 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0787.351.473
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2022-06-16
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Rue d'Esneux 26, 4171 Comblain-au-Pont
Andere namen
C.S.S.C. · Afkorting (Frans)

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 86.940Activiteiten van verpleegkundigen en verloskundigenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.180Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.190Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandelNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.741Detailhandel in medische en orthopedische artikelen, muv corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -11.253

▼ 166,5 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 1.191

▼ 90,4 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

9,9 %

▼ 31,9 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ202420232022Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 3.222▼ 86,1 %€ 23.136€ -9.349€ 6.748
Bedrijfswinst (-verlies)€ -7.991▼ 135,8 %€ 22.344€ -12.279€ 4.217
Winst (verlies) van het boekjaar€ -11.253▼ 166,5 %€ 16.914€ -16.826€ 2.356
Balans
Eigen vermogen€ 1.191▼ 90,4 %€ 12.444€ -4.470€ 12.356
Schulden€ 10.796▼ 37,6 %€ 17.288€ 13.197€ 11.262
Balanstotaal€ 11.987▼ 59,7 %€ 29.732€ 8.727€ 23.618
Solvabiliteit berekend9,9 %▼ 31,9 ptn41,9 %-51,2 %52,3 %
Schemam87-fm81-fm81-fm81-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Rue de la Gendarmerie 72, 4550 Nandrin

2.332.330.554 · sinds 2022-07-18

  • 46.180 Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
  • 46.190 Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel
  • 47.741 Detailhandel in medische en orthopedische artikelen, muv corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen
  • 86.940 Activiteiten van verpleegkundigen en verloskundigen

Neergelegde jaarrekeningen (5)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Centre de soins solidaires du Condroz?

Het ondernemingsnummer van Centre de soins solidaires du Condroz is 0787.351.473. Het btw-nummer is BE 0787.351.473.

Wanneer werd Centre de soins solidaires du Condroz opgericht?

Centre de soins solidaires du Condroz werd opgericht op 16 juni 2022, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Centre de soins solidaires du Condroz?

De maatschappelijke zetel van Centre de soins solidaires du Condroz is Rue d'Esneux 26, 4171 Comblain-au-Pont.

Wat doet Centre de soins solidaires du Condroz?

De hoofdactiviteit van Centre de soins solidaires du Condroz is: Activiteiten van verpleegkundigen en verloskundigen (NACE 86.940).

Hoeveel werknemers heeft Centre de soins solidaires du Condroz?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Centre de soins solidaires du Condroz geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Centre de soins solidaires du Condroz?

Centre de soins solidaires du Condroz vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 3.222 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 11.253.

Is Centre de soins solidaires du Condroz bereikbaar via Peppol?

Centre de soins solidaires du Condroz staat niet in de Peppol Directory (stand van 1 november 2026). Het Peppol-ID van een Belgische onderneming is meestal 0208:0787351473; vraag de onderneming hoe ze e-facturen ontvangt.

Hoe financieel gezond is Centre de soins solidaires du Condroz?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 1.191, een solvabiliteit van 9,9 % en een verlies van € 11.253. De winst daalde met 166,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Centre de soins solidaires du Condroz failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Centre de soins solidaires du Condroz ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Centre de soins solidaires du Condroz de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van Centre de soins solidaires du Condroz, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt Centre de soins solidaires du Condroz?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Centre de soins solidaires du Condroz 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Centre de soins solidaires du Condroz?

Het boekjaar van Centre de soins solidaires du Condroz eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid