Belgische ondernemingen

Onderneming 0786.538.356

(a)somm wine BV

Actief sinds 2022 Normale toestand Besloten Vennootschap Diksmuide

Besloten Vennootschap in Diksmuide, sinds 2022. Groothandel in wijnen en geestrijke dranken. Brutomarge € 13k, winst € 2k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0786.538.356.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 1.695

▼ 44,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 12.535

▲ 0,2 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0786.538.356
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2022-05-24
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Keiemdorpstraat(BK) 91 A, 8600 Diksmuide

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 46.341Groothandel in wijnen en geestrijke drankenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.349Groothandel in dranken, algemeen assortimentNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.251Detailhandel in wijnen en geestrijke drankenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.252Detailhandel in dranken, algemeen assortimentNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 85.599Overige vormen van onderwijsNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 1.695

▼ 44,6 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 12.535

▲ 0,2 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

53,7 %

▼ 0,9 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 13.063▼ 17,5 %€ 15.838€ 15.783
Bedrijfswinst (-verlies)€ 4.483▼ 9,2 %€ 4.935€ 8.239
Winst (verlies) van het boekjaar€ 1.695▼ 44,6 %€ 3.060€ 6.907
Balans
Eigen vermogen€ 12.535▲ 0,2 %€ 12.506€ 11.112
Schulden€ 10.790▲ 4,1 %€ 10.366€ 15.163
Balanstotaal€ 23.325▲ 2,0 %€ 22.872€ 26.275
Solvabiliteit berekend53,7 %▼ 0,9 ptn54,7 %42,3 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Keiemdorpstraat(BK) 91A, 8600 Diksmuide

2.332.134.475 · sinds 2022-05-24

  • 46.341 Groothandel in wijnen en geestrijke dranken
  • 47.251 Detailhandel in wijnen en geestrijke dranken
  • 47.252.01 Kleinhandel in alcoholische en andere dranken, inclusief de thuisbezorging daarvan
  • 85.599 Overige vormen van onderwijs
  • 46.349.01 Groothandel in alcoholische en andere dranken
  • 47.210 Detailhandel in groenten en fruit
  • 47.781 Detailhandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen, muv motorbrandstoffen
  • 56.210.02 Organiseren en verzorgen van bruiloften, banketten, cocktails, lunches, recepties, enz
  • 70.100.01 Managementsactiviteiten van holdings : tussenkomen in het dagelijks bestuur, vertegenwoordigen van bedrijven op grond van bezit van of controle over het maatschappelijk kapitaal, enz
  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
  • 73.300 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
  • 82.100 Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
  • 82.300 Organisatie van congressen en beurzen
  • 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van (a)somm wine?

Het ondernemingsnummer van (a)somm wine is 0786.538.356. Het btw-nummer is BE 0786.538.356.

Wanneer werd (a)somm wine opgericht?

(a)somm wine werd opgericht op 24 mei 2022, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van (a)somm wine?

De maatschappelijke zetel van (a)somm wine is Keiemdorpstraat(BK) 91 A, 8600 Diksmuide.

Wat doet (a)somm wine?

De hoofdactiviteit van (a)somm wine is: Groothandel in wijnen en geestrijke dranken (NACE 46.341).

Hoeveel werknemers heeft (a)somm wine?

Volgens de jaarrekening over 2025 had (a)somm wine geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van (a)somm wine?

(a)somm wine vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 13.063 in 2025. De winst van het boekjaar was € 1.695.

Is (a)somm wine bereikbaar via Peppol?

Ja. (a)somm wine staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0786538356 en 9925:BE0786538356 (stand van 27 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is (a)somm wine?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 12.535, een solvabiliteit van 53,7 % en een winst van € 1.695. De winst daalde met 44,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is (a)somm wine failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van (a)somm wine ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft (a)somm wine de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van (a)somm wine, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 16 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt (a)somm wine?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft (a)somm wine 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van (a)somm wine?

Het boekjaar van (a)somm wine eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid