Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0785.917.655
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2022-05-11
- Personeel
- 0,0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Kempenlaan 2A, 2300 Turnhout
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 71.121Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
5 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -2.449
▼ 59,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 13.796
▼ 15,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
10,9 %
▼ 2,5 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € -1.433 | ▼ 72,5 % | € -831 | € -994 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -2.449 | ▼ 70,0 % | € -1.440 | € -1.554 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -2.449 | ▼ 59,4 % | € -1.537 | € -1.662 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 13.796 | ▼ 15,1 % | € 16.245 | € 17.782 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 113.030 | ▲ 7,2 % | € 105.455 | € 93.324 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 126.826 | ▲ 4,2 % | € 121.699 | € 111.105 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 10,9 % | ▼ 2,5 ptn | 13,3 % | 16,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 0,0 | = 0 | 0,0 | 0,0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
De Populierkens 1, 2350 Vosselaar
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-18
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-17
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-12
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Warmtenet Antwerpen Zuid?
Het ondernemingsnummer van Warmtenet Antwerpen Zuid is 0785.917.655. Het btw-nummer is BE 0785.917.655.
Wanneer werd Warmtenet Antwerpen Zuid opgericht?
Warmtenet Antwerpen Zuid werd opgericht op 11 mei 2022, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Warmtenet Antwerpen Zuid?
De maatschappelijke zetel van Warmtenet Antwerpen Zuid is Kempenlaan 2A, 2300 Turnhout.
Wat doet Warmtenet Antwerpen Zuid?
De hoofdactiviteit van Warmtenet Antwerpen Zuid is: Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts (NACE 71.121).
Hoeveel werknemers heeft Warmtenet Antwerpen Zuid?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Warmtenet Antwerpen Zuid gemiddeld 0,0 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Warmtenet Antwerpen Zuid?
Warmtenet Antwerpen Zuid vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -1.433 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 2.449.
Is Warmtenet Antwerpen Zuid bereikbaar via Peppol?
Ja. Warmtenet Antwerpen Zuid staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0785917655 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Warmtenet Antwerpen Zuid?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 13.796, een solvabiliteit van 10,9 % en een verlies van € 2.449. De winst daalde met 59,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Warmtenet Antwerpen Zuid failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Warmtenet Antwerpen Zuid ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Warmtenet Antwerpen Zuid de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Warmtenet Antwerpen Zuid, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 18 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Warmtenet Antwerpen Zuid?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Warmtenet Antwerpen Zuid 5 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Warmtenet Antwerpen Zuid?
Het boekjaar van Warmtenet Antwerpen Zuid eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0785917655
Europese Commissie0785917655
Notarissen (Fednot)