Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0784.964.481
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2022-04-20
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Wikkeweg 4, 2350 Vosselaar
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 70.100Activiteiten van hoofdkantoren
- 64.210Activiteiten van holdings
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
- 82.990Overige zakelijke dienstverlening, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 48.263
▲ 3,6 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 209.980
▲ 29,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
35,0 %
▲ 8,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 72.089 | ▲ 2,2 % | € 70.569 | € 105.000 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 70.295 | ▲ 1,6 % | € 69.172 | € 102.580 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 48.263 | ▲ 3,6 % | € 46.566 | € 65.151 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 209.980 | ▲ 29,8 % | € 161.717 | € 115.151 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 390.684 | ▼ 12,3 % | € 445.589 | € 488.444 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 600.664 | ▼ 1,1 % | € 607.305 | € 603.595 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 35,0 % | ▲ 8,3 ptn | 26,6 % | 19,1 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | – | — | – | 0,0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Wikkeweg 4, 2350 Vosselaar
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-09
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-22
- 2022-04-19 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-13
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Country Fashion Holding?
Het ondernemingsnummer van Country Fashion Holding is 0784.964.481. Het btw-nummer is BE 0784.964.481.
Wanneer werd Country Fashion Holding opgericht?
Country Fashion Holding werd opgericht op 20 april 2022, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Country Fashion Holding?
De maatschappelijke zetel van Country Fashion Holding is Wikkeweg 4, 2350 Vosselaar.
Wat doet Country Fashion Holding?
De hoofdactiviteit van Country Fashion Holding is: Activiteiten van hoofdkantoren (NACE 70.100).
Hoeveel werknemers heeft Country Fashion Holding?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Country Fashion Holding geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Country Fashion Holding?
Country Fashion Holding vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 72.089 in 2025. De winst van het boekjaar was € 48.263.
Is Country Fashion Holding bereikbaar via Peppol?
Ja. Country Fashion Holding staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0784964481 en 9925:BE0784964481 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is Country Fashion Holding?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 209.980, een solvabiliteit van 35,0 % en een winst van € 48.263. De winst steeg met 3,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Country Fashion Holding failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Country Fashion Holding ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Country Fashion Holding de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Country Fashion Holding, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 9 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Country Fashion Holding?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Country Fashion Holding 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Country Fashion Holding?
Het boekjaar van Country Fashion Holding eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0784964481
Europese Commissie0784964481
Notarissen (Fednot)