Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0784.611.917
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2022-04-07
- Personeel
- 0,0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Antwerpselaan 1 bus 2.04, 1853 Grimbergen
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 64.210Activiteiten van holdings
- 70.100Activiteiten van hoofdkantoren
- 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
- 82.990Overige zakelijke dienstverlening, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
4 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 8.897
▲ 819,0 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 758.434
▲ 1,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
99,9 %
▲ 1,4 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 11.945 | ▲ 2196,8 % | € -570 | € 24.340 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 11.545 | ▲ 1106,1 % | € -1.148 | € 23.955 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 8.897 | ▲ 819,0 % | € -1.238 | € 23.559 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 758.434 | ▲ 1,2 % | € 749.536 | € 750.774 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 728 | ▼ 93,5 % | € 11.193 | € 7.235 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 759.162 | ▼ 0,2 % | € 760.729 | € 758.009 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 99,9 % | ▲ 1,4 ptn | 98,5 % | 99,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 0,0 | = 0 | 0,0 | 0,0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Deelnemingen
Bron: jaarrekening 2025
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rossevaalstraat 118, 9280 Lebbeke
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-24
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van ZIRKA INVEST?
Het ondernemingsnummer van ZIRKA INVEST is 0784.611.917. Het btw-nummer is BE 0784.611.917.
Wanneer werd ZIRKA INVEST opgericht?
ZIRKA INVEST werd opgericht op 7 april 2022, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van ZIRKA INVEST?
De maatschappelijke zetel van ZIRKA INVEST is Antwerpselaan 1 bus 2.04, 1853 Grimbergen.
Wat doet ZIRKA INVEST?
De hoofdactiviteit van ZIRKA INVEST is: Activiteiten van holdings (NACE 64.210).
Hoeveel werknemers heeft ZIRKA INVEST?
Volgens de jaarrekening over 2025 had ZIRKA INVEST gemiddeld 0,0 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van ZIRKA INVEST?
ZIRKA INVEST vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 11.945 in 2025. De winst van het boekjaar was € 8.897.
Is ZIRKA INVEST bereikbaar via Peppol?
Ja. ZIRKA INVEST staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0784611917 en 9925:BE0784611917 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is ZIRKA INVEST?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 758.434, een solvabiliteit van 99,9 % en een winst van € 8.897. De winst steeg met 819,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is ZIRKA INVEST failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van ZIRKA INVEST ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft ZIRKA INVEST de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van ZIRKA INVEST, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 24 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt ZIRKA INVEST?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft ZIRKA INVEST 4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van ZIRKA INVEST?
Het boekjaar van ZIRKA INVEST eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0784611917
Europese Commissie0784611917
Notarissen (Fednot)