Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0784.505.910
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2022-04-05
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Diestersteenweg 174, 3510 Hasselt
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.210Activiteiten van huisartspraktijken
- 86.210Activiteiten van huisartspraktijken
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
4 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 718
▼ 14,8 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 7.548
▲ 10,5 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
17,9 %
▼ 0,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 54.679 | ▲ 3,8 % | € 52.700 | € 51.520 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 2.230 | ▲ 3,8 % | € 2.148 | € 2.062 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 718 | ▼ 14,8 % | € 843 | € 868 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 7.548 | ▲ 10,5 % | € 6.830 | € 5.987 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 34.509 | ▲ 12,5 % | € 30.665 | € 6.348 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 42.057 | ▲ 12,2 % | € 37.495 | € 12.335 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 17,9 % | ▼ 0,3 ptn | 18,2 % | 48,5 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m07-f | m07-f | m07-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Diestersteenweg 174, 3510 Hasselt
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-30
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-11
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-08
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van HUISARTSEN TEN HOVE?
Het ondernemingsnummer van HUISARTSEN TEN HOVE is 0784.505.910. Het btw-nummer is BE 0784.505.910.
Wanneer werd HUISARTSEN TEN HOVE opgericht?
HUISARTSEN TEN HOVE werd opgericht op 5 april 2022, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van HUISARTSEN TEN HOVE?
De maatschappelijke zetel van HUISARTSEN TEN HOVE is Diestersteenweg 174, 3510 Hasselt.
Wat doet HUISARTSEN TEN HOVE?
De hoofdactiviteit van HUISARTSEN TEN HOVE is: Activiteiten van huisartspraktijken (NACE 86.210).
Hoeveel werknemers heeft HUISARTSEN TEN HOVE?
Volgens de jaarrekening over 2025 had HUISARTSEN TEN HOVE geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van HUISARTSEN TEN HOVE?
HUISARTSEN TEN HOVE vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 54.679 in 2025. De winst van het boekjaar was € 718.
Is HUISARTSEN TEN HOVE bereikbaar via Peppol?
Ja. HUISARTSEN TEN HOVE staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0784505910 en 9925:BE0784505910 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is HUISARTSEN TEN HOVE?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 7.548, een solvabiliteit van 17,9 % en een winst van € 718. De winst daalde met 14,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is HUISARTSEN TEN HOVE failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van HUISARTSEN TEN HOVE ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft HUISARTSEN TEN HOVE de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van HUISARTSEN TEN HOVE, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 30 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt HUISARTSEN TEN HOVE?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft HUISARTSEN TEN HOVE 4 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van HUISARTSEN TEN HOVE?
Het boekjaar van HUISARTSEN TEN HOVE eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0784505910
Europese Commissie0784505910
Notarissen (Fednot)