Belgische ondernemingen

Onderneming 0784.497.693

Mil-Con BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Mol · sinds 2022

Besloten Vennootschap in Mol, sinds 2022. Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. Brutomarge € 65k, winst € 39k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0784.497.693.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 38.626

▲ 86,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 5.118

▼ 93,3 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0784.497.693
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2022-04-05
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Oostervennestraat 70, 2400 Mol

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 41.001Algemene bouw van residentiële gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.190Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandelNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.121Ontwikkeling van residentiële bouwprojectenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.122Ontwikkeling van niet-residentiële bouwprojectenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 38.626

▲ 86,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 5.118

▼ 93,3 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

3,1 %

▼ 49,9 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 65.496▲ 118,4 %€ 29.989€ 43.811
Bedrijfswinst (-verlies)€ 50.036▲ 80,8 %€ 27.673€ 42.459
Winst (verlies) van het boekjaar€ 38.626▲ 86,2 %€ 20.744€ 33.865
Balans
Eigen vermogen€ 5.118▼ 93,3 %€ 76.192€ 55.448
Schulden€ 157.450▲ 133,6 %€ 67.397€ 23.196
Balanstotaal€ 162.568▲ 13,2 %€ 143.589€ 78.644
Solvabiliteit berekend3,1 %▼ 49,9 ptn53,1 %70,5 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Oostervennestraat 70, 2400 Mol

2.330.201.997 · sinds 2022-04-05

41.001 Algemene bouw van residentiële gebouwen; 41.001.02 Bouw van individuele huizen volgens de formule "sleutel op de deur"; 41.001.03 Optrekken van de ruwbouw van gebouwen met celstructuur (appartementsgebouwen, enz); 41.001.06 Algemene coördinatiewerkzaamheden bouwwerf; 46.190.01 Handelsbemiddeling in goederen, algemeen assortiment; 68.121.01 Projectontwikkeling voor de nieuwbouw van individuele woningen of voor renovatiewerken; 68.122 Ontwikkeling van niet-residentiële bouwprojecten; 70.100 Activiteiten van hoofdkantoren; 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 73.300 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Mil-Con?

Het ondernemingsnummer van Mil-Con is 0784.497.693. Het btw-nummer is BE 0784.497.693.

Wanneer werd Mil-Con opgericht?

Mil-Con werd opgericht op 5 april 2022, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Mil-Con?

De maatschappelijke zetel van Mil-Con is Oostervennestraat 70, 2400 Mol.

Wat doet Mil-Con?

De hoofdactiviteit van Mil-Con is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200).

Hoeveel werknemers heeft Mil-Con?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Mil-Con geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Mil-Con?

Mil-Con vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 65.496 in 2025. De winst van het boekjaar was € 38.626.

Is Mil-Con bereikbaar via Peppol?

Ja. Mil-Con staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0784497693 en 9925:BE0784497693 (stand van 25 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is Mil-Con?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 5.118, een solvabiliteit van 3,1 % en een winst van € 38.626. De winst steeg met 86,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Mil-Con failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Mil-Con ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Mil-Con de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Mil-Con, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt Mil-Con?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Mil-Con 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Mil-Con?

Het boekjaar van Mil-Con eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid