Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0783.876.497
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2022-03-28
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue d'Anlier,Radelange 29G, 6630 Martelange
- Contact
- E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 47.252Detailhandel in dranken, algemeen assortiment
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
3 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 7.184
▲ 8253,5 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 11.856
▲ 153,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
56,7 %
▲ 11,3 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 11.195 | ▲ 642,9 % | € 1.507 | € 2.859 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 9.795 | ▲ 3501,1 % | € 272 | € 1.959 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 7.184 | ▲ 8253,5 % | € 86 | € 1.299 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 11.856 | ▲ 153,8 % | € 4.672 | € 4.586 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 9.060 | ▲ 61,4 % | € 5.613 | € 10.729 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 20.916 | ▲ 103,4 % | € 10.285 | € 15.315 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 56,7 % | ▲ 11,3 ptn | 45,4 % | 29,9 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue d'Anlier,Radelange 29G, 6630 Martelange
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-22
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-30
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-24
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Brasserie de Martelange?
Het ondernemingsnummer van Brasserie de Martelange is 0783.876.497. Het btw-nummer is BE 0783.876.497.
Wanneer werd Brasserie de Martelange opgericht?
Brasserie de Martelange werd opgericht op 28 maart 2022, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Brasserie de Martelange?
De maatschappelijke zetel van Brasserie de Martelange is Rue d'Anlier,Radelange 29G, 6630 Martelange.
Wat doet Brasserie de Martelange?
De hoofdactiviteit van Brasserie de Martelange is: Detailhandel in dranken, algemeen assortiment (NACE 47.252).
Hoeveel werknemers heeft Brasserie de Martelange?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Brasserie de Martelange geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Brasserie de Martelange?
Brasserie de Martelange vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 11.195 in 2025. De winst van het boekjaar was € 7.184.
Is Brasserie de Martelange bereikbaar via Peppol?
Ja. Brasserie de Martelange staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0783876497 en 9925:BE0783876497 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is Brasserie de Martelange?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 11.856, een solvabiliteit van 56,7 % en een winst van € 7.184. De winst steeg met 8253,5 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Brasserie de Martelange failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Brasserie de Martelange ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Brasserie de Martelange de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Brasserie de Martelange, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 22 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Brasserie de Martelange?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Brasserie de Martelange 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Brasserie de Martelange?
Het boekjaar van Brasserie de Martelange eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0783876497
Europese Commissie0783876497
Notarissen (Fednot)