Belgische ondernemingen

Onderneming 0783.365.268

OGDT VOF

Actief Normale toestand Vennootschap onder firma Antwerpen · sinds 2022

Vennootschap onder firma in Antwerpen, sinds 2022. Andere reinigingsactiviteiten. 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0783.365.268.

Bestuur nu

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0783.365.268
Rechtsvorm
Vennootschap onder firma
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2022-03-14
Maatschappelijke zetel
Jacob Jordaensstraat 9, 2018 Antwerpen

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 81.230Andere reinigingsactiviteitenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.350Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.442Groothandel in reinigingsmiddelenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.783Detailhandel in drogisterijartikelen en onderhoudsproductenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 63.920Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 85.592BeroepsopleidingNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders, en 2 bestuurswijzigingen gelezen uit het Staatsblad.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Jacob Jordaensstraat 9, 2018 Antwerpen

2.329.538.439 · sinds 2022-03-14

43.350.02 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen, neg; 46.190 Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel; 46.442.01 Groothandel in onderhouds- en reinigingsproducten, inclusief waspoeders; 47.120 Overige niet-gespecialiseerde detailhandel; 47.783 Detailhandel in drogisterijartikelen en onderhoudsproducten; 47.783.01 Kleinhandel in reinigingsproducten; 63.920 Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie; 81.220 Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging; 81.230 Andere reinigingsactiviteiten; 81.230.01 Desinfecteren en het bestrijden van ongedierte in gebouwen, schepen, treinen, enz; 85.592 Beroepsopleiding

Publicaties in het Staatsblad (2)

Bron: Belgisch Staatsblad

  • 2026-10-09—PDF
  • 2022-03-16RUBRIEK OPRICHTING (NIEUWE RECHTSPERSOON, OPENING BIJKANTOOR, ENZ...)PDF

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van OGDT?

Het ondernemingsnummer van OGDT is 0783.365.268. Het btw-nummer is BE 0783.365.268.

Wanneer werd OGDT opgericht?

OGDT werd opgericht op 14 maart 2022, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van OGDT?

De maatschappelijke zetel van OGDT is Jacob Jordaensstraat 9, 2018 Antwerpen.

Wat doet OGDT?

De hoofdactiviteit van OGDT is: Andere reinigingsactiviteiten (NACE 81.230).

Is OGDT bereikbaar via Peppol?

Ja. OGDT staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0783365268 en 9925:BE0783365268 (stand van 26 oktober 2026).

Is OGDT failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van OGDT ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Wie bestuurt OGDT?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft OGDT 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wat is de laatste publicatie van OGDT in het Staatsblad?

De laatste publicatie van OGDT in het Belgisch Staatsblad dateert van 9 oktober 2026. In totaal verschenen er 2 publicaties.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid