Belgische ondernemingen

Onderneming 0782.747.141

VLOERISOLATIE EN CHAPE SMETRYNS BV

Actief sinds 2022 Normale toestand Besloten Vennootschap Wichelen

Besloten Vennootschap in Wichelen, sinds 2022. Chapewerken. Brutomarge € 91k, winst € 37k (2025). 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0782.747.141.

Huidige bestuurders

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 36.515

▼ 21,4 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 150.689

▲ 32,0 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0782.747.141
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2022-03-01
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Bremenhulstraat 23, 9260 Wichelen

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 43.422ChapewerkenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.230Installatie van isolatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.240Overige bouwinstallatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.350Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 36.515

▼ 21,4 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 150.689

▲ 32,0 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

32,7 %

▼ 15,3 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 91.230▲ 33,5 %€ 68.348€ 60.465
Bedrijfswinst (-verlies)€ 46.618▼ 7,3 %€ 50.289€ 42.882
Winst (verlies) van het boekjaar€ 36.515▼ 21,4 %€ 46.468€ 38.183
Balans
Eigen vermogen€ 150.689▲ 32,0 %€ 114.174€ 67.706
Schulden€ 310.810▲ 151,2 %€ 123.729€ 109.480
Balanstotaal€ 461.499▲ 94,0 %€ 237.903€ 177.187
Solvabiliteit berekend32,7 %▼ 15,3 ptn48,0 %38,2 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Bremenhulstraat 23, 9260 Wichelen

2.328.638.616 · sinds 2022-03-01

  • 43.230 Installatie van isolatie
  • 43.240 Overige bouwinstallatie
  • 43.350 Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
  • 43.422 Chapewerken
  • 43.990 Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
  • 62.200.02 Activiteiten van systeemintegrators

Neergelegde jaarrekeningen (4)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van VLOERISOLATIE EN CHAPE SMETRYNS?

Het ondernemingsnummer van VLOERISOLATIE EN CHAPE SMETRYNS is 0782.747.141. Het btw-nummer is BE 0782.747.141.

Wanneer werd VLOERISOLATIE EN CHAPE SMETRYNS opgericht?

VLOERISOLATIE EN CHAPE SMETRYNS werd opgericht op 1 maart 2022, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van VLOERISOLATIE EN CHAPE SMETRYNS?

De maatschappelijke zetel van VLOERISOLATIE EN CHAPE SMETRYNS is Bremenhulstraat 23, 9260 Wichelen.

Wat doet VLOERISOLATIE EN CHAPE SMETRYNS?

De hoofdactiviteit van VLOERISOLATIE EN CHAPE SMETRYNS is: Chapewerken (NACE 43.422).

Hoeveel werknemers heeft VLOERISOLATIE EN CHAPE SMETRYNS?

Volgens de jaarrekening over 2025 had VLOERISOLATIE EN CHAPE SMETRYNS geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van VLOERISOLATIE EN CHAPE SMETRYNS?

VLOERISOLATIE EN CHAPE SMETRYNS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 91.230 in 2025. De winst van het boekjaar was € 36.515.

Is VLOERISOLATIE EN CHAPE SMETRYNS bereikbaar via Peppol?

Ja. VLOERISOLATIE EN CHAPE SMETRYNS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0782747141 en 9925:BE0782747141 (stand van 4 november 2026).

Hoe financieel gezond is VLOERISOLATIE EN CHAPE SMETRYNS?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 150.689, een solvabiliteit van 32,7 % en een winst van € 36.515. De winst daalde met 21,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is VLOERISOLATIE EN CHAPE SMETRYNS failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van VLOERISOLATIE EN CHAPE SMETRYNS ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft VLOERISOLATIE EN CHAPE SMETRYNS de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van VLOERISOLATIE EN CHAPE SMETRYNS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 16 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt VLOERISOLATIE EN CHAPE SMETRYNS?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft VLOERISOLATIE EN CHAPE SMETRYNS 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van VLOERISOLATIE EN CHAPE SMETRYNS?

Het boekjaar van VLOERISOLATIE EN CHAPE SMETRYNS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid