Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0782.660.534
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2022-02-25
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Bosquetstraat 18/20, 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
- Contact
- E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 46.170Handelsbemiddeling in de groothandel in voedings- en genotmiddelen
- 47.621Detailhandel in kranten en andere tijdschriften
- 46.215Groothandel in ruwe tabak
- 46.220Groothandel in bloemen en planten
- 46.350Groothandel in tabaksproducten
- 46.370Groothandel in koffie, thee, cacao en specerijen
- 46.450Groothandel in parfumerieën en cosmetica
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
3 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -10.412
▲ 88,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ -158.041
▼ 7,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
-203,2 %
▼ 123,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Omzet | – | — | – | € 269.069 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 70.005 | ▲ 44,7 % | € 48.388 | € 48.060 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -9.888 | ▲ 88,8 % | € -88.652 | € -21.679 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -10.412 | ▲ 88,2 % | € -88.097 | € -19.076 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € -158.041 | ▼ 7,1 % | € -147.629 | € -59.033 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 235.816 | ▼ 29,0 % | € 332.273 | € 213.921 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 77.775 | ▼ 57,9 % | € 184.643 | € 154.889 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | -203,2 % | ▼ 123,2 ptn | -80,0 % | -38,1 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | – | — | 1,9 | 1,6 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue de Gozée 706, 6110 Montigny-le-Tilleul
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-03
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-28
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van FRESH HOSPITALITY?
Het ondernemingsnummer van FRESH HOSPITALITY is 0782.660.534. Het btw-nummer is BE 0782.660.534.
Wanneer werd FRESH HOSPITALITY opgericht?
FRESH HOSPITALITY werd opgericht op 25 februari 2022, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van FRESH HOSPITALITY?
De maatschappelijke zetel van FRESH HOSPITALITY is Bosquetstraat 18/20, 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel).
Wat doet FRESH HOSPITALITY?
De hoofdactiviteit van FRESH HOSPITALITY is: Handelsbemiddeling in de groothandel in voedings- en genotmiddelen (NACE 46.170); Detailhandel in kranten en andere tijdschriften (NACE 47.621).
Hoeveel werknemers heeft FRESH HOSPITALITY?
Volgens de jaarrekening over 2025 had FRESH HOSPITALITY geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van FRESH HOSPITALITY?
FRESH HOSPITALITY vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 70.005 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 10.412.
Is FRESH HOSPITALITY bereikbaar via Peppol?
Ja. FRESH HOSPITALITY staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0782660534 en 9925:BE0782660534 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is FRESH HOSPITALITY?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € -158.041, een solvabiliteit van -203,2 % en een verlies van € 10.412. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. De winst steeg met 88,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is FRESH HOSPITALITY failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van FRESH HOSPITALITY ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft FRESH HOSPITALITY de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van FRESH HOSPITALITY, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 3 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt FRESH HOSPITALITY?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft FRESH HOSPITALITY 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van FRESH HOSPITALITY?
Het boekjaar van FRESH HOSPITALITY eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0782660534
Europese Commissie0782660534
Notarissen (Fednot)