Belgische ondernemingen

Onderneming 0782.567.096

BDW Consultancy CommV

Actief Normale toestand Commanditaire vennootschap Gent · sinds 2022

Commanditaire vennootschap in Gent, sinds 2022. Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. 1 bestuurder. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0782.567.096.

Bestuur nu

1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0782.567.096
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2022-02-24
Maatschappelijke zetel
Atletiekplein 9, 9000 Gent

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 64.210Activiteiten van holdingsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 68.110Handel in eigen onroerend goedNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 73.300Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.100Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantorenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.300Organisatie van congressen en beurzenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

1 bestuurder, en 1 bestuurswijziging gelezen uit het Staatsblad.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Atletiekplein 9, 9000 Gent

2.328.112.341 · sinds 2022-02-24

64.210 Activiteiten van holdings; 68.110 Handel in eigen onroerend goed; 68.201 Verhuur en exploitatie van eigen of geleased residentieel onroerend goed, exclusief sociale woningen; 70.100 Activiteiten van hoofdkantoren; 70.100.01 Managementsactiviteiten van holdings : tussenkomen in het dagelijks bestuur, vertegenwoordigen van bedrijven op grond van bezit van of controle over het maatschappelijk kapitaal, enz; 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 70.200.01 Verlenen van adviezen en hulp aan het bedrijfsleven en de overheid op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie en toezicht, het verschaffen van informatie aan de bedrijfsleiding, enz.; 73.300 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie; 73.300.01 Verlenen van advies en praktische hulp aan de bedrijven ivm public relations en communicatie; 82.100 Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren; 82.300 Organisatie van congressen en beurzen; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg

Publicaties in het Staatsblad (1)

Bron: Belgisch Staatsblad

  • 2022-02-28RUBRIEK OPRICHTING (NIEUWE RECHTSPERSOON, OPENING BIJKANTOOR, ENZ...)PDF

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van BDW Consultancy?

Het ondernemingsnummer van BDW Consultancy is 0782.567.096. Het btw-nummer is BE 0782.567.096.

Wanneer werd BDW Consultancy opgericht?

BDW Consultancy werd opgericht op 24 februari 2022, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van BDW Consultancy?

De maatschappelijke zetel van BDW Consultancy is Atletiekplein 9, 9000 Gent.

Wat doet BDW Consultancy?

De hoofdactiviteit van BDW Consultancy is: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies (NACE 70.200).

Is BDW Consultancy bereikbaar via Peppol?

Ja. BDW Consultancy staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0782567096 en 9925:BE0782567096 (stand van 26 oktober 2026).

Is BDW Consultancy failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van BDW Consultancy ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Wie bestuurt BDW Consultancy?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft BDW Consultancy 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wat is de laatste publicatie van BDW Consultancy in het Staatsblad?

De laatste publicatie van BDW Consultancy in het Belgisch Staatsblad dateert van 28 februari 2022: rubriek oprichting (nieuwe rechtspersoon, opening bijkantoor, enz...).

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid