Belgische ondernemingen

Onderneming 0781.783.871

Roch4recycling BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Rochefort · sinds 2022

Besloten Vennootschap in Rochefort, sinds 2022. Inzameling van ongevaarlijk afval. Brutomarge € 187k, winst € 23k (2025). 3 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0781.783.871.

Bestuur nu

3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 22.709

▲ 115,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ -418.900

▲ 5,1 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0781.783.871
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2022-02-09
Personeel
1,3 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Rue du Petit Granit 26, 5580 Rochefort
Andere namen
Roch4recycling · Commerciële naam (Frans)

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 38.110Inzameling van ongevaarlijk afvalHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 38.110Inzameling van ongevaarlijk afvalHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 38.210Terugwinning van materialen uit afvalNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 38.330Andere afvalverwijderingNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.920Activiteiten van verpakkingsbedrijvenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

3 bestuurders.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 22.709

▲ 115,2 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ -418.900

▲ 5,1 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

-107,4 %

▼ 72,6 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ202420232022Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 186.612▲ 5,6 %€ 176.654€ 45.271€ -400.590
Bedrijfswinst (-verlies)€ 46.304▲ 136,7 %€ -126.096€ -45.289€ -481.968
Winst (verlies) van het boekjaar€ 22.709▲ 115,2 %€ -149.472€ -68.865€ -486.035
Balans
Eigen vermogen€ -418.900▲ 5,1 %€ -441.609€ -454.900€ -386.035
Schulden€ 808.915▼ 52,7 %€ 1.708.574€ 1.347.486€ 844.443
Balanstotaal€ 390.015▼ 69,2 %€ 1.266.965€ 892.586€ 458.408
Solvabiliteit berekend-107,4 %▼ 72,6 ptn-34,9 %-51,0 %-84,2 %
Personeel
Voltijdse equivalenten1,3▼ 1,02,32,0–
Schemam81-fm81-fm81-fm01-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Rue du Petit Granit 26, 5580 Rochefort

2.328.009.797 · sinds 2022-03-01

21.100.01 Onderzoek en op punt stellen van de productie van actief geneeskrachtige substanties, bestemd voor de vervaardiging van geneesmiddelen; 38.110 Inzameling van ongevaarlijk afval; 38.120 Inzameling van gevaarlijk afval; 38.210 Terugwinning van materialen uit afval; 38.330 Andere afvalverwijdering; 46.871 Groothandel in autosloopmateriaal; 46.872 Groothandel in ijzer- en staalschroot en in oude non-ferrometalen; 46.879 Groothandel in afval en schroot, neg; 49.410 Goederenvervoer over de weg; 49.410.05 Verhuur van vrachtwagens met bestuurder; 49.420 Verhuisactiviteiten; 49.420.03 Levering van meubels en huishoudapparaten; 64.210 Activiteiten van holdings; 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 71.121.11 Activiteiten van bouweconomisten; 73.200 Markt- en opinieonderzoek; 77.120 Verhuur en lease van vrachtwagens; 77.399.04 Verhuur en operationele leasing zonder bedieningspersoneel van overige apparatuur voor wetenschappelijke, commerciële en industrieële doeleinden, inclusief verkoopautomaten; 82.920 Activiteiten van verpakkingsbedrijven; 82.920.01 Verpakken (ook automatisch) van diverse goederen en waren voor rekening van derden: vullen van spuitbussen, van flessen en blikjes met vloeistoffen(incldranken) ;verpakken van voedingsmiddelen, enz; 38.110 Inzameling van ongevaarlijk afval

Neergelegde jaarrekeningen (4)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Roch4recycling?

Het ondernemingsnummer van Roch4recycling is 0781.783.871. Het btw-nummer is BE 0781.783.871.

Wanneer werd Roch4recycling opgericht?

Roch4recycling werd opgericht op 9 februari 2022, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Roch4recycling?

De maatschappelijke zetel van Roch4recycling is Rue du Petit Granit 26, 5580 Rochefort.

Wat doet Roch4recycling?

De hoofdactiviteit van Roch4recycling is: Inzameling van ongevaarlijk afval (NACE 38.110).

Hoeveel werknemers heeft Roch4recycling?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Roch4recycling gemiddeld 1,3 voltijdse equivalenten in dienst.

Wat is de omzet van Roch4recycling?

Roch4recycling vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 186.612 in 2025. De winst van het boekjaar was € 22.709.

Is Roch4recycling bereikbaar via Peppol?

Ja. Roch4recycling staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0781783871 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is Roch4recycling?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € -418.900, een solvabiliteit van -107,4 % en een winst van € 22.709. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. De winst steeg met 115,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Roch4recycling failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Roch4recycling ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Roch4recycling de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van Roch4recycling, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 26 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt Roch4recycling?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Roch4recycling 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Roch4recycling?

Het boekjaar van Roch4recycling eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid