Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0780.748.941
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2022-01-21
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Koning Albertstraat(WAL) 141, 2800 Mechelen
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 46.341Groothandel in wijnen en geestrijke dranken
- 56.301Cafés en bars
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -4.913
▼ 229,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 6.246
▼ 44,0 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
14,3 %
▼ 13,7 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 7.766 | ▼ 35,8 % | € 12.093 | € 7.771 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -774 | ▼ 113,9 % | € 5.565 | € 3.602 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -4.913 | ▼ 229,2 % | € 3.802 | € 4.021 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 6.246 | ▼ 44,0 % | € 11.159 | € 7.357 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 37.447 | ▲ 30,5 % | € 28.701 | € 20.562 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 43.693 | ▲ 9,6 % | € 39.860 | € 27.919 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 14,3 % | ▼ 13,7 ptn | 28,0 % | 26,4 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Koning Albertstraat(WAL) 141, 2800 Mechelen
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-29
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-04
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-01
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Flessen-Geluk JJ?
Het ondernemingsnummer van Flessen-Geluk JJ is 0780.748.941. Het btw-nummer is BE 0780.748.941.
Wanneer werd Flessen-Geluk JJ opgericht?
Flessen-Geluk JJ werd opgericht op 21 januari 2022, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Flessen-Geluk JJ?
De maatschappelijke zetel van Flessen-Geluk JJ is Koning Albertstraat(WAL) 141, 2800 Mechelen.
Wat doet Flessen-Geluk JJ?
De hoofdactiviteit van Flessen-Geluk JJ is: Groothandel in wijnen en geestrijke dranken (NACE 46.341).
Hoeveel werknemers heeft Flessen-Geluk JJ?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Flessen-Geluk JJ geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Flessen-Geluk JJ?
Flessen-Geluk JJ vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 7.766 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 4.913.
Is Flessen-Geluk JJ bereikbaar via Peppol?
Ja. Flessen-Geluk JJ staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0780748941 en 9925:BE0780748941 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is Flessen-Geluk JJ?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 6.246, een solvabiliteit van 14,3 % en een verlies van € 4.913. De winst daalde met 229,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Flessen-Geluk JJ failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Flessen-Geluk JJ ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Flessen-Geluk JJ de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Flessen-Geluk JJ, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 29 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Flessen-Geluk JJ?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Flessen-Geluk JJ 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Flessen-Geluk JJ?
Het boekjaar van Flessen-Geluk JJ eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0780748941
Europese Commissie0780748941
Notarissen (Fednot)