Belgische ondernemingen

Onderneming 0780.606.114

AYLO BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Diksmuide · sinds 2022

Besloten Vennootschap in Diksmuide, sinds 2022. Overige zakelijke dienstverlening, neg. Brutomarge € 66k, winst € 2k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0780.606.114.

Bestuur nu

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 2.076

▼ 87,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 16.359

▼ 44,1 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0780.606.114
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2022-01-18
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Visserstraat(PM) 6, 8600 Diksmuide

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.100Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantorenHoofdactiviteit · RSZ-activiteiten
  • 25.110Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvanNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 25.401Smeden van metaalNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 25.530Verspanend bewerken van metalenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 55.203Gites, vakantiewoningen en -appartementenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 77.110Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 77.392Verhuur en lease van tentenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.100Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantorenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 2.076

▼ 87,0 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 16.359

▼ 44,1 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

10,8 %

▼ 7,0 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 65.722▲ 24,0 %€ 52.986€ 26.849
Bedrijfswinst (-verlies)€ 7.694▼ 69,4 %€ 25.185€ 20.595
Winst (verlies) van het boekjaar€ 2.076▼ 87,0 %€ 15.998€ 13.968
Balans
Eigen vermogen€ 16.359▼ 44,1 %€ 29.284€ 14.952
Schulden€ 135.133▲ 0,2 %€ 134.901€ 80.171
Balanstotaal€ 151.493▼ 7,7 %€ 164.185€ 95.123
Solvabiliteit berekend10,8 %▼ 7,0 ptn17,8 %15,7 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Visserstraat(PM) 6, 8600 Diksmuide

2.327.071.075 · sinds 2022-01-18

25.110 Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan; 25.401 Smeden van metaal; 25.530 Verspanend bewerken van metalen; 25.530.11 Boren, draaien, frezen, vonkerosief bewerken, schaven, lappen, tekfrezen, vlakken, zagen, slijpen, lassen, enz van metalen stukken; 33.110 Reparatie en onderhoud van producten van metaal; 55.203 Gites, vakantiewoningen en -appartementen; 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 70.200.01 Verlenen van adviezen en hulp aan het bedrijfsleven en de overheid op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie en toezicht, het verschaffen van informatie aan de bedrijfsleiding, enz.; 70.200.02 Berekenen van de kosten en baten van de voorgestelde maatregelen op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie, enz.; 70.200.03 Algemene audit-activiteiten; 73.300 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie; 74.301 Activiteiten van vertalers; 77.110 Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigen; 77.392 Verhuur en lease van tenten; 82.100 Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg; 82.100 Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van AYLO?

Het ondernemingsnummer van AYLO is 0780.606.114. Het btw-nummer is BE 0780.606.114.

Wanneer werd AYLO opgericht?

AYLO werd opgericht op 18 januari 2022, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van AYLO?

De maatschappelijke zetel van AYLO is Visserstraat(PM) 6, 8600 Diksmuide.

Wat doet AYLO?

De hoofdactiviteit van AYLO is: Overige zakelijke dienstverlening, neg (NACE 82.990); Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren (NACE 82.100).

Hoeveel werknemers heeft AYLO?

Volgens de jaarrekening over 2025 had AYLO geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van AYLO?

AYLO vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 65.722 in 2025. De winst van het boekjaar was € 2.076.

Is AYLO bereikbaar via Peppol?

Ja. AYLO staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0780606114 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is AYLO?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 16.359, een solvabiliteit van 10,8 % en een winst van € 2.076. De winst daalde met 87,0 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is AYLO failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van AYLO ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft AYLO de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van AYLO, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 28 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt AYLO?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft AYLO 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van AYLO?

Het boekjaar van AYLO eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid