Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0779.898.212
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2022-01-10
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Voie des Chanoines 17, 4621 Fléron
- Andere namen
- PR ACCOUNTANCY & TAX · Commerciële naam (Frans)
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 69.201Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 47.490
▲ 34,4 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 103.175
▲ 79,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
42,0 %
▲ 11,4 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 47.313 | ▲ 55,0 % | € 30.526 | € 37.719 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 34.572 | ▲ 48,3 % | € 23.309 | € 31.016 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 47.490 | ▲ 34,4 % | € 35.322 | € 21.793 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 103.175 | ▲ 79,7 % | € 57.403 | € 22.081 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 142.203 | ▲ 9,5 % | € 129.892 | € 141.358 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 245.379 | ▲ 31,0 % | € 187.295 | € 163.439 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 42,0 % | ▲ 11,4 ptn | 30,6 % | 13,5 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (2)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Voie des Chanoines 17, 4621 Fléron
Vestiging
Rue de Verviers 66, 4651 Herve
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-01-25
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-01-20
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-01-27
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van PR ACCOUNTANCY & TAX?
Het ondernemingsnummer van PR ACCOUNTANCY & TAX is 0779.898.212. Het btw-nummer is BE 0779.898.212.
Wanneer werd PR ACCOUNTANCY & TAX opgericht?
PR ACCOUNTANCY & TAX werd opgericht op 10 januari 2022, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van PR ACCOUNTANCY & TAX?
De maatschappelijke zetel van PR ACCOUNTANCY & TAX is Voie des Chanoines 17, 4621 Fléron.
Wat doet PR ACCOUNTANCY & TAX?
De hoofdactiviteit van PR ACCOUNTANCY & TAX is: Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants (NACE 69.201).
Hoeveel werknemers heeft PR ACCOUNTANCY & TAX?
Volgens de jaarrekening over 2025 had PR ACCOUNTANCY & TAX geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van PR ACCOUNTANCY & TAX?
PR ACCOUNTANCY & TAX vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 47.313 in 2025. De winst van het boekjaar was € 47.490.
Is PR ACCOUNTANCY & TAX bereikbaar via Peppol?
Ja. PR ACCOUNTANCY & TAX staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0779898212 en 9925:BE0779898212 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is PR ACCOUNTANCY & TAX?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 103.175, een solvabiliteit van 42,0 % en een winst van € 47.490. De winst steeg met 34,4 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is PR ACCOUNTANCY & TAX failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van PR ACCOUNTANCY & TAX ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft PR ACCOUNTANCY & TAX de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van PR ACCOUNTANCY & TAX, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 25 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt PR ACCOUNTANCY & TAX?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft PR ACCOUNTANCY & TAX 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van PR ACCOUNTANCY & TAX?
Het boekjaar van PR ACCOUNTANCY & TAX eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0779898212
Europese Commissie0779898212
Notarissen (Fednot)