Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0779.614.140
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2022-01-03
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue des Acacias 18, 4000 Liège
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 93.129Activiteiten van overige sportclubs
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 899
▼ 64,6 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 22.401
▲ 4,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
86,2 %
▲ 6,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 3.439 | ▼ 32,4 % | € 5.089 | € 1.207 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 2.031 | ▼ 50,1 % | € 4.070 | € 1.018 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 899 | ▼ 64,6 % | € 2.541 | € 232 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 22.401 | ▲ 4,2 % | € 21.502 | € 19.794 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 3.585 | ▼ 33,4 % | € 5.379 | € 6.925 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 25.986 | ▼ 3,3 % | € 26.881 | € 26.719 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 86,2 % | ▲ 6,2 ptn | 80,0 % | 74,1 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (2)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Avenue de Péville 129, 4030 Liège
Vestiging
Avenue Albert-Ier 87, 4030 Liège
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-02
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-05-30
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-17
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Monsieur Olivier?
Het ondernemingsnummer van Monsieur Olivier is 0779.614.140. Het btw-nummer is BE 0779.614.140.
Wanneer werd Monsieur Olivier opgericht?
Monsieur Olivier werd opgericht op 3 januari 2022, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Monsieur Olivier?
De maatschappelijke zetel van Monsieur Olivier is Rue des Acacias 18, 4000 Liège.
Wat doet Monsieur Olivier?
De hoofdactiviteit van Monsieur Olivier is: Activiteiten van overige sportclubs (NACE 93.129).
Hoeveel werknemers heeft Monsieur Olivier?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Monsieur Olivier geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Monsieur Olivier?
Monsieur Olivier vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 3.439 in 2025. De winst van het boekjaar was € 899.
Is Monsieur Olivier bereikbaar via Peppol?
Ja. Monsieur Olivier staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0779614140 en 9925:BE0779614140 (stand van 3 november 2026).
Hoe financieel gezond is Monsieur Olivier?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 22.401, een solvabiliteit van 86,2 % en een winst van € 899. De winst daalde met 64,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Monsieur Olivier failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Monsieur Olivier ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Monsieur Olivier de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Monsieur Olivier, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 2 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Monsieur Olivier?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Monsieur Olivier 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Monsieur Olivier?
Het boekjaar van Monsieur Olivier eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0779614140
Europese Commissie0779614140
Notarissen (Fednot)