Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0779.360.158
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2021-12-24
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue d'Aulne 61 bus 2/1, 6110 Montigny-le-Tilleul
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.210Activiteiten van huisartspraktijken
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 61.656
▼ 7,8 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 124.485
▲ 98,1 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
94,3 %
▲ 51,6 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 81.534 | ▼ 8,5 % | € 89.129 | € 49.538 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 79.006 | ▼ 8,7 % | € 86.559 | € 46.195 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 61.656 | ▼ 7,8 % | € 66.872 | € 34.518 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 124.485 | ▲ 98,1 % | € 62.829 | € 58.457 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 7.534 | ▼ 91,1 % | € 84.228 | € 28.793 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 132.019 | ▼ 10,2 % | € 147.057 | € 87.250 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 94,3 % | ▲ 51,6 ptn | 42,7 % | 67,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Boulevard de l'Yser 44 bus 1.1, 6000 Charleroi
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-06-13
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-06-11
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-06-07
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Société Docteur Esgain?
Het ondernemingsnummer van Société Docteur Esgain is 0779.360.158. Het btw-nummer is BE 0779.360.158.
Wanneer werd Société Docteur Esgain opgericht?
Société Docteur Esgain werd opgericht op 24 december 2021, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Société Docteur Esgain?
De maatschappelijke zetel van Société Docteur Esgain is Rue d'Aulne 61 bus 2/1, 6110 Montigny-le-Tilleul.
Wat doet Société Docteur Esgain?
De hoofdactiviteit van Société Docteur Esgain is: Activiteiten van huisartspraktijken (NACE 86.210).
Hoeveel werknemers heeft Société Docteur Esgain?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Société Docteur Esgain geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Société Docteur Esgain?
Société Docteur Esgain vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 81.534 in 2025. De winst van het boekjaar was € 61.656.
Is Société Docteur Esgain bereikbaar via Peppol?
Ja. Société Docteur Esgain staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0779360158 (stand van 1 november 2026).
Hoe financieel gezond is Société Docteur Esgain?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 124.485, een solvabiliteit van 94,3 % en een winst van € 61.656. De winst daalde met 7,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Société Docteur Esgain failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Société Docteur Esgain ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Société Docteur Esgain de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Société Docteur Esgain, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 13 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt Société Docteur Esgain?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Société Docteur Esgain 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Société Docteur Esgain?
Het boekjaar van Société Docteur Esgain eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0779360158
Europese Commissie0779360158
Notarissen (Fednot)