Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0779.276.224
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2021-12-23
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Stationsdreef 98, 8800 Roeselare
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 86.210Activiteiten van huisartspraktijken
- 82.990Overige zakelijke dienstverlening, neg
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 32.946
▲ 58,6 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 44.622
▼ 27,7 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
61,7 %
▼ 18,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 48.127 | ▲ 51,6 % | € 31.749 | € 20.202 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 43.048 | ▲ 57,4 % | € 27.346 | € 16.062 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 32.946 | ▲ 58,6 % | € 20.772 | € 11.935 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 44.622 | ▼ 27,7 % | € 61.676 | € 40.904 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 27.690 | ▲ 78,8 % | € 15.488 | € 22.663 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 72.312 | ▼ 6,3 % | € 77.163 | € 63.566 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 61,7 % | ▼ 18,2 ptn | 79,9 % | 64,3 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Stationsdreef 98, 8800 Roeselare
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-27
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-07-24
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-09-30
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Dr. Horré Jozefien Huisarts?
Het ondernemingsnummer van Dr. Horré Jozefien Huisarts is 0779.276.224. Het btw-nummer is BE 0779.276.224.
Wanneer werd Dr. Horré Jozefien Huisarts opgericht?
Dr. Horré Jozefien Huisarts werd opgericht op 23 december 2021, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Dr. Horré Jozefien Huisarts?
De maatschappelijke zetel van Dr. Horré Jozefien Huisarts is Stationsdreef 98, 8800 Roeselare.
Wat doet Dr. Horré Jozefien Huisarts?
De hoofdactiviteit van Dr. Horré Jozefien Huisarts is: Activiteiten van huisartspraktijken (NACE 86.210).
Hoeveel werknemers heeft Dr. Horré Jozefien Huisarts?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Dr. Horré Jozefien Huisarts geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Dr. Horré Jozefien Huisarts?
Dr. Horré Jozefien Huisarts vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 48.127 in 2025. De winst van het boekjaar was € 32.946.
Is Dr. Horré Jozefien Huisarts bereikbaar via Peppol?
Ja. Dr. Horré Jozefien Huisarts staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0779276224 en 9925:BE0779276224 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is Dr. Horré Jozefien Huisarts?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 44.622, een solvabiliteit van 61,7 % en een winst van € 32.946. De winst steeg met 58,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Dr. Horré Jozefien Huisarts failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Dr. Horré Jozefien Huisarts ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Dr. Horré Jozefien Huisarts de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Dr. Horré Jozefien Huisarts, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 27 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt Dr. Horré Jozefien Huisarts?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Dr. Horré Jozefien Huisarts 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Dr. Horré Jozefien Huisarts?
Het boekjaar van Dr. Horré Jozefien Huisarts eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0779276224
Europese Commissie0779276224
Notarissen (Fednot)