Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0778.731.044
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2021-12-16
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Merellaan 14, 2290 Vorselaar
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.910Metselwerk
- 43.230Installatie van isolatie
- 43.350Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
- 43.990Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
- 81.220Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 24.299
▲ 64,6 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 76.238
▲ 46,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
57,8 %
▲ 12,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 45.381 | ▲ 94,1 % | € 23.382 | € 46.087 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 32.363 | ▲ 72,6 % | € 18.746 | € 42.811 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 24.299 | ▲ 64,6 % | € 14.763 | € 34.675 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 76.238 | ▲ 46,8 % | € 51.939 | € 37.175 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 55.562 | ▼ 10,1 % | € 61.816 | € 42.985 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 131.800 | ▲ 15,9 % | € 113.755 | € 80.160 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 57,8 % | ▲ 12,2 ptn | 45,7 % | 46,4 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Merellaan 14, 2290 Vorselaar
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-07-01 → 2025-06-30neergelegd 2025-12-17
- 2023-07-01 → 2024-06-30neergelegd 2024-12-12
- 2021-12-16 → 2023-06-30neergelegd 2023-12-20
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van MARIËN voeg- en gevelwerken?
Het ondernemingsnummer van MARIËN voeg- en gevelwerken is 0778.731.044. Het btw-nummer is BE 0778.731.044.
Wanneer werd MARIËN voeg- en gevelwerken opgericht?
MARIËN voeg- en gevelwerken werd opgericht op 16 december 2021, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van MARIËN voeg- en gevelwerken?
De maatschappelijke zetel van MARIËN voeg- en gevelwerken is Merellaan 14, 2290 Vorselaar.
Wat doet MARIËN voeg- en gevelwerken?
De hoofdactiviteit van MARIËN voeg- en gevelwerken is: Metselwerk (NACE 43.910).
Hoeveel werknemers heeft MARIËN voeg- en gevelwerken?
Volgens de jaarrekening over 2025 had MARIËN voeg- en gevelwerken geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van MARIËN voeg- en gevelwerken?
MARIËN voeg- en gevelwerken vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 45.381 in 2025. De winst van het boekjaar was € 24.299.
Is MARIËN voeg- en gevelwerken bereikbaar via Peppol?
Ja. MARIËN voeg- en gevelwerken staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0778731044 en 9925:BE0778731044 (stand van 4 november 2026).
Hoe financieel gezond is MARIËN voeg- en gevelwerken?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 76.238, een solvabiliteit van 57,8 % en een winst van € 24.299. De winst steeg met 64,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is MARIËN voeg- en gevelwerken failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van MARIËN voeg- en gevelwerken ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft MARIËN voeg- en gevelwerken de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van MARIËN voeg- en gevelwerken, over het boekjaar tot 30 juni 2025, werd op 17 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 juni 2026, moet uiterlijk op 30 januari 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt MARIËN voeg- en gevelwerken?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft MARIËN voeg- en gevelwerken 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van MARIËN voeg- en gevelwerken?
Het boekjaar van MARIËN voeg- en gevelwerken eindigt op 30 juni. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 juli 2024 tot 30 juni 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0778731044
Europese Commissie0778731044
Notarissen (Fednot)