Belgische ondernemingen

Onderneming 0777.538.835

JOBU BV

Actief Normale toestand Besloten Vennootschap Brasschaat · sinds 2021

Besloten Vennootschap in Brasschaat, sinds 2021. Algemene elektrotechnische installatiewerken. Brutomarge € 40k, winst € 22k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0777.538.835.

Bestuur nu

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 22.154

Eigen vermogen 2025

€ 32.303

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0777.538.835
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2021-11-21
Personeel
0 VTE · jaarrekening 2025
Maatschappelijke zetel
Durentijdlei 102 bus 1, 2930 Brasschaat

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 43.211Algemene elektrotechnische installatiewerkenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 18.130Prepress- en premediadienstenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 71.209Overige technische testen en toetsenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.990Overige zakelijke dienstverlening, negNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 95.316Wassen en poetsen van motorvoertuigenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak gratis een account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ 22.154

Eigen vermogen 2025

€ 32.303

Solvabiliteit 2025

37,9 %

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025ΔVerloop
Resultaat
Brutomarge€ 40.049—
Bedrijfswinst (-verlies)€ 29.574—
Winst (verlies) van het boekjaar€ 22.154—
Balans
Eigen vermogen€ 32.303—
Schulden€ 53.037—
Balanstotaal€ 85.340—
Solvabiliteit berekend37,9 %—
Schemam87-f

Recentste boekjaar eerst, met het verschil t.o.v. het jaar ervoor. Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal, door ons berekend. Kleine vennootschappen hoeven hun omzet niet te vermelden. Gestructureerde jaarrekeningen bestaan vanaf april 2022. Op een smal scherm schuift de tabel opzij.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Durentijdlei 102 bus 1, 2930 Brasschaat

2.324.488.006 · sinds 2021-11-21

18.130.05 Overige grafische activiteiten; 43.211 Algemene elektrotechnische installatiewerken; 74.140 Overige gespecialiseerde ontwerpactiviteiten; 35.220 Distributie van gasvormige brandstoffen via leidingen; 47.820.01 Kleinhandel in onderdelen en accessoires van auto's inclusief de kleinhandel in tweedehands onderdelen; 71.209 Overige technische testen en toetsen; 71.209.01 Testen en analyseren van materialen, producten, installaties, enz in verband met hun samenstelling, fysische eigenschappen, prestaties en overeenstemming met vooropgestelde normen of met lastenkohier; 71.209.02 Labotesten en -analyses in verband met de werking, de veroudering en de veiligheid van materieel en installaties; 71.209.03 Metingen in verband met de zuiverheid van water of lucht, metingen van radioactiviteit en dergelijke, analyses van potentiële bronnen van verontreiniging (rook, afvalwater, enz); 71.209.04 Uitvoeren van testen en analyses op het gebied van de voedingshygiëne; 71.209.05 Testen van bouwelementen; 71.209.06 Certificering van schepen, vliegtuigen, auto's, hogedrukketels, kerncentrales, enz; 74.999 Overige activiteiten van vrije beroepen en andere wetenschappelijke en technische activiteiten, neg; 77.399 Verhuur en lease van andere machines en werktuigen en andere materiële goederen; 80.090.01 Verlenen van advies op het gebied van beveiliging aan het bedrijfsleven en aan de overheid; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg; 95.316 Wassen en poetsen van motorvoertuigen

Neergelegde jaarrekeningen (1)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van JOBU?

Het ondernemingsnummer van JOBU is 0777.538.835. Het btw-nummer is BE 0777.538.835.

Wanneer werd JOBU opgericht?

JOBU werd opgericht op 21 november 2021, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van JOBU?

De maatschappelijke zetel van JOBU is Durentijdlei 102 bus 1, 2930 Brasschaat.

Wat doet JOBU?

De hoofdactiviteit van JOBU is: Algemene elektrotechnische installatiewerken (NACE 43.211).

Hoeveel werknemers heeft JOBU?

Volgens de jaarrekening over 2025 had JOBU geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van JOBU?

JOBU vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 40.049 in 2025. De winst van het boekjaar was € 22.154.

Is JOBU bereikbaar via Peppol?

Ja. JOBU staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0777538835 en 9925:BE0777538835 (stand van 26 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is JOBU?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 32.303, een solvabiliteit van 37,9 % en een winst van € 22.154. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is JOBU failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van JOBU ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft JOBU de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van JOBU, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt JOBU?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft JOBU 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van JOBU?

Het boekjaar van JOBU eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid