Belgische ondernemingen

Onderneming 0777.515.970

Splynter BV

Actief sinds 2021 Normale toestand Besloten Vennootschap Aarschot

Besloten Vennootschap in Aarschot, sinds 2021. Ontwerpen van computerprogramma’s. Brutomarge € 50, verlies € 2k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0777.515.970.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -1.679

▲ 62,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 5.975

▼ 21,9 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0777.515.970
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2021-11-19
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Tieltse Baan 50, 3200 Aarschot

Activiteiten

Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025

  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 59.113Productie van video en film, muv bioscoop- en televisiefilmsNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.200Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteitenNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 70.200Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadviesNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 74.120Grafisch ontwerp en visuele communicatieNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 74.201Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -1.679

▲ 62,7 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ 5.975

▼ 21,9 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

41,8 %

▼ 5,5 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ20242023Verloop
Resultaat
Brutomarge€ 50▲ 102,2 %€ -2.271€ 420
Bedrijfswinst (-verlies)€ -1.397▲ 63,9 %€ -3.872€ -793
Winst (verlies) van het boekjaar€ -1.679▲ 62,7 %€ -4.500€ -1.204
Balans
Eigen vermogen€ 5.975▼ 21,9 %€ 7.654€ 12.154
Schulden€ 8.307▼ 2,6 %€ 8.526€ 9.046
Balanstotaal€ 14.282▼ 11,7 %€ 16.180€ 21.200
Solvabiliteit berekend41,8 %▼ 5,5 ptn47,3 %57,3 %
Schemam87-fm87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-09-11

Vestiging

Tieltse Baan 50, 3200 Aarschot

2.333.750.318 · sinds 2021-11-19

  • 62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s
  • 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
  • 70.200.01 Verlenen van adviezen en hulp aan het bedrijfsleven en de overheid op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie en toezicht, het verschaffen van informatie aan de bedrijfsleiding, enz.
  • 70.200.02 Berekenen van de kosten en baten van de voorgestelde maatregelen op het gebied van planning, organisatie, efficiëntie, enz.
  • 73.300.01 Verlenen van advies en praktische hulp aan de bedrijven ivm public relations en communicatie
  • 74.120 Grafisch ontwerp en visuele communicatie
  • 74.201 Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografen

Neergelegde jaarrekeningen (3)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van Splynter?

Het ondernemingsnummer van Splynter is 0777.515.970. Het btw-nummer is BE 0777.515.970.

Wanneer werd Splynter opgericht?

Splynter werd opgericht op 19 november 2021, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van Splynter?

De maatschappelijke zetel van Splynter is Tieltse Baan 50, 3200 Aarschot.

Wat doet Splynter?

De hoofdactiviteit van Splynter is: Ontwerpen van computerprogramma’s (NACE 62.100).

Hoeveel werknemers heeft Splynter?

Volgens de jaarrekening over 2025 had Splynter geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van Splynter?

Splynter vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 50 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 1.679.

Is Splynter bereikbaar via Peppol?

Ja. Splynter staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0777515970 (stand van 28 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is Splynter?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 5.975, een solvabiliteit van 41,8 % en een verlies van € 1.679. De winst steeg met 62,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is Splynter failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Splynter ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Heeft Splynter de jaarrekening op tijd neergelegd?

Nee. De laatste jaarrekening van Splynter, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.

Wie bestuurt Splynter?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Splynter 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van Splynter?

Het boekjaar van Splynter eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid