Belgische ondernemingen

Onderneming 0776.577.842

RS MOTORS BV

Actief sinds 2021 Opening faillissement Besloten Vennootschap Soumagne

Besloten Vennootschap in Soumagne, sinds 2021. Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen. Brutomarge € −12k, verlies € 13k (2025). 2 bestuurders. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0776.577.842.

Huidige bestuurders

2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie de onderneming bestuurt en vertegenwoordigt.

Gratis account

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -12.938

▲ 34,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ -40.804

▼ 46,4 % t.o.v. 2024

Identificatie

Bron: KBO 2026-10-20 · jaarrekening 2025

Ondernemingsnummer
0776.577.842
Rechtsvorm
Besloten Vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Opening faillissement
Begindatum
2021-10-27
Personeel
0 VTE
Maatschappelijke zetel
Avenue de la Résistance 158, 4630 Soumagne

Activiteiten

Bron: KBO 2026-10-20 · NACE-BEL 2025

  • 46.180Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 46.713Groothandel in aanhangwagens, opleggers en caravansNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 47.812Detailhandel in andere motorvoertuigen (> 3,5 ton)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)Nevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 95.313Reparatie en montage van specifieke auto-onderdelenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Bestuurders

Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad

2 bestuurders.

Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.

Kerncijfers

Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)

Winst (verlies) van het boekjaar 2025

€ -12.938

▲ 34,9 % t.o.v. 2024

Eigen vermogen 2025

€ -40.804

▼ 46,4 % t.o.v. 2024

Solvabiliteit 2025

-253,9 %

▼ 67,4 ptn t.o.v. 2024

Kerncijfers per boekjaar, recentste eerst
Boekjaar2025Δ2024Verloop
Resultaat
Brutomarge€ -11.656▲ 17,2 %€ -14.083
Bedrijfswinst (-verlies)€ -11.741▲ 37,1 %€ -18.659
Winst (verlies) van het boekjaar€ -12.938▲ 34,9 %€ -19.884
Balans
Eigen vermogen€ -40.804▼ 46,4 %€ -27.866
Schulden€ 56.877▲ 32,9 %€ 42.812
Balanstotaal€ 16.073▲ 7,5 %€ 14.947
Solvabiliteit berekend-253,9 %▼ 67,4 ptn-186,4 %
Schemam87-fm87-f

Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO 2026-10-20

Vestiging

Avenue de la Résistance 158, 4630 Soumagne

2.323.710.125 · sinds 2021-10-27

  • 46.180 Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
  • 46.713 Groothandel in aanhangwagens, opleggers en caravans
  • 47.811 Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
  • 47.812 Detailhandel in andere motorvoertuigen (> 3,5 ton)
  • 52.210.04 Slepen van auto's en de hulpverlening bij pech onderweg
  • 95.311 Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
  • 95.312 Algemeen onderhoud en reparatie van overige motorvoertuigen (> 3,5 ton)
  • 95.313 Reparatie en montage van specifieke auto-onderdelen
  • 95.314 Carrosserieherstelling (inclusief spuiten en verven)
  • 95.319 Onderhoud en reparatie van motorvoertuigen, neg

Neergelegde jaarrekeningen (2)

Bron: Nationale Bank van België

De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van RS MOTORS?

Het ondernemingsnummer van RS MOTORS is 0776.577.842. Het btw-nummer is BE 0776.577.842.

Wanneer werd RS MOTORS opgericht?

RS MOTORS werd opgericht op 27 oktober 2021, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van RS MOTORS?

De maatschappelijke zetel van RS MOTORS is Avenue de la Résistance 158, 4630 Soumagne.

Wat doet RS MOTORS?

De hoofdactiviteit van RS MOTORS is: Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen (NACE 46.180).

Hoeveel werknemers heeft RS MOTORS?

Volgens de jaarrekening over 2025 had RS MOTORS geen personeel in dienst.

Wat is de omzet van RS MOTORS?

RS MOTORS vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € -11.656 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 12.938.

Is RS MOTORS bereikbaar via Peppol?

Ja. RS MOTORS staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0776577842 en 9925:BE0776577842 (stand van 28 oktober 2026).

Hoe financieel gezond is RS MOTORS?

Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € -40.804, een solvabiliteit van -253,9 % en een verlies van € 12.938. Het eigen vermogen is negatief: de schulden zijn groter dan wat de vennootschap bezit. De winst steeg met 34,9 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.

Is RS MOTORS failliet of in vereffening?

Volgens de KBO is de rechtstoestand van RS MOTORS ‘Opening faillissement’ (open data van 20 oktober 2026).

Heeft RS MOTORS de jaarrekening op tijd neergelegd?

Ja. De laatste jaarrekening van RS MOTORS, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 22 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.

Wie bestuurt RS MOTORS?

Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft RS MOTORS 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.

Wanneer eindigt het boekjaar van RS MOTORS?

Het boekjaar van RS MOTORS eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.

Extra overheidsbronnen

Opent op de site van de overheid