Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0774.510.950
- Rechtsvorm
- Naamloze vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2021-09-23
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Belliardstraat 40 bus 6, 1040 Etterbeek
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
3 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ -1.823.668
▼ 491,8 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 7.192.270
▼ 20,2 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
32,6 %
▼ 5,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 993.469 | ▲ 4,4 % | € 952.029 | € 849.897 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € -1.471.198 | ▼ 2855,1 % | € 53.399 | € -12.320 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € -1.823.668 | ▼ 491,8 % | € -308.136 | € -378.736 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 7.192.270 | ▼ 20,2 % | € 9.015.938 | € 9.324.074 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 14.847.176 | ▼ 0,7 % | € 14.955.499 | € 15.573.488 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 22.039.446 | ▼ 8,1 % | € 23.971.437 | € 24.897.562 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 32,6 % | ▼ 5,0 ptn | 37,6 % | 37,4 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m01-f | m01-f | m01-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Aandeelhouders
Bron: jaarrekening
1 aandeelhouder in de laatste jaarrekening. Meld je gratis aan om die te zien.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Belliardstraat 40 bus 6, 1040 Etterbeek
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-07-31
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-28
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-07-24
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van REI Belgium Antwerp?
Het ondernemingsnummer van REI Belgium Antwerp is 0774.510.950. Het btw-nummer is BE 0774.510.950.
Wanneer werd REI Belgium Antwerp opgericht?
REI Belgium Antwerp werd opgericht op 23 september 2021, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van REI Belgium Antwerp?
De maatschappelijke zetel van REI Belgium Antwerp is Belliardstraat 40 bus 6, 1040 Etterbeek.
Hoeveel werknemers heeft REI Belgium Antwerp?
Volgens de jaarrekening over 2025 had REI Belgium Antwerp geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van REI Belgium Antwerp?
REI Belgium Antwerp vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 993.469 in 2025. Het boekjaar sloot met een verlies van € 1.823.668.
Is REI Belgium Antwerp bereikbaar via Peppol?
Ja. REI Belgium Antwerp staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0774510950 en 9925:BE0774510950 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is REI Belgium Antwerp?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 7.192.270, een solvabiliteit van 32,6 % en een verlies van € 1.823.668. De winst daalde met 491,8 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is REI Belgium Antwerp failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van REI Belgium Antwerp ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft REI Belgium Antwerp de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van REI Belgium Antwerp, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat.
Wie bestuurt REI Belgium Antwerp?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft REI Belgium Antwerp 3 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van REI Belgium Antwerp?
Het boekjaar van REI Belgium Antwerp eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0774510950
Europese Commissie0774510950
Notarissen (Fednot)