Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0772.548.184
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2021-08-13
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Twee Dreven 57, 9830 Sint-Martens-Latem
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 295.524
▲ 27,2 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 296.524
▼ 29,0 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
91,3 %
▲ 10,6 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 393.448 | ▲ 26,0 % | € 312.271 | € 214.976 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 391.896 | ▲ 26,3 % | € 310.177 | € 214.083 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 295.524 | ▲ 27,2 % | € 232.412 | € 164.487 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 296.524 | ▼ 29,0 % | € 417.899 | € 185.488 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 28.095 | ▼ 71,8 % | € 99.800 | € 113.430 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 324.620 | ▼ 37,3 % | € 517.699 | € 298.918 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 91,3 % | ▲ 10,6 ptn | 80,7 % | 62,1 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Twee Dreven 57, 9830 Sint-Martens-Latem
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-10-01 → 2025-09-30neergelegd 2026-04-09
- 2023-10-01 → 2024-09-30neergelegd 2025-03-24
- 2022-10-01 → 2023-09-30neergelegd 2024-03-28
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Dr. Mats Van den broecke - Radiologie?
Het ondernemingsnummer van Dr. Mats Van den broecke - Radiologie is 0772.548.184. Het btw-nummer is BE 0772.548.184.
Wanneer werd Dr. Mats Van den broecke - Radiologie opgericht?
Dr. Mats Van den broecke - Radiologie werd opgericht op 13 augustus 2021, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Dr. Mats Van den broecke - Radiologie?
De maatschappelijke zetel van Dr. Mats Van den broecke - Radiologie is Twee Dreven 57, 9830 Sint-Martens-Latem.
Hoeveel werknemers heeft Dr. Mats Van den broecke - Radiologie?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Dr. Mats Van den broecke - Radiologie geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van Dr. Mats Van den broecke - Radiologie?
Dr. Mats Van den broecke - Radiologie vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 393.448 in 2025. De winst van het boekjaar was € 295.524.
Is Dr. Mats Van den broecke - Radiologie bereikbaar via Peppol?
Ja. Dr. Mats Van den broecke - Radiologie staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0772548184 en 9925:BE0772548184 (stand van 5 november 2026).
Hoe financieel gezond is Dr. Mats Van den broecke - Radiologie?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 296.524, een solvabiliteit van 91,3 % en een winst van € 295.524. De winst steeg met 27,2 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Dr. Mats Van den broecke - Radiologie failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Dr. Mats Van den broecke - Radiologie ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Dr. Mats Van den broecke - Radiologie de jaarrekening op tijd neergelegd?
Ja. De laatste jaarrekening van Dr. Mats Van den broecke - Radiologie, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 9 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: binnen de zeven maanden na het einde van het boekjaar die de wet toelaat. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt Dr. Mats Van den broecke - Radiologie?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Dr. Mats Van den broecke - Radiologie 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Dr. Mats Van den broecke - Radiologie?
Het boekjaar van Dr. Mats Van den broecke - Radiologie eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0772548184
Europese Commissie0772548184
Notarissen (Fednot)