Belgische ondernemingen

Onderneming 0772.409.218

PAMACON CommV

Actief Normale toestand Commanditaire vennootschap Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht · sinds 2021

Commanditaire vennootschap in Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht, sinds 2021. Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten. Ondernemingsnummer en btw-nummer 0772.409.218.

Identificatie

Bron: KBO · open data van 2026-09-11

Ondernemingsnummer
0772.409.218
Rechtsvorm
Commanditaire vennootschap
Type onderneming
Rechtspersoon
Status
Actief
Rechtstoestand
Normale toestand
Begindatum
2021-08-10
Maatschappelijke zetel
Willem Elsschotlaan(MEL) 11, 9120 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht

Activiteiten

Bron: KBO · NACE-BEL 2025

  • 62.200Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteitenHoofdactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.100Ontwerpen van computerprogramma’sNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 62.900Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computerNevenactiviteit · BTW-activiteiten
  • 82.100Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantorenNevenactiviteit · BTW-activiteiten

Vestigingseenheden (1)

Bron: KBO

Vestiging

Willem Elsschotlaan(MEL) 11, 9120 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht

2.321.103.793 · sinds 2021-08-16

62.100 Ontwerpen van computerprogramma’s; 62.200 Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten; 62.200.01 Verlenen van advies aan de gebruikers over soorten computers (hardware) en hun configuratie en de toepassing van bijbehorende programmatuur (software); 62.200.02 Activiteiten van systeemintegrators; 62.900 Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer; 63.100 Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten; 63.920 Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie; 70.200 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies; 73.300 Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie; 82.100 Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren; 82.990 Overige zakelijke dienstverlening, neg; 85.599 Overige vormen van onderwijs

Veelgestelde vragen

Wat is het ondernemingsnummer van PAMACON?

Het ondernemingsnummer van PAMACON is 0772.409.218. Het btw-nummer is BE 0772.409.218.

Wanneer werd PAMACON opgericht?

PAMACON werd opgericht op 10 augustus 2021, volgens de begindatum in de KBO.

Wat is het adres van PAMACON?

De maatschappelijke zetel van PAMACON is Willem Elsschotlaan(MEL) 11, 9120 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht.

Wat doet PAMACON?

De hoofdactiviteit van PAMACON is: Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten (NACE 62.200).

Is PAMACON bereikbaar via Peppol?

Ja. PAMACON staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0772409218 (stand van 26 oktober 2026).

Is PAMACON failliet of in vereffening?

Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van PAMACON ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.

Nakijken bij de overheid

Opent op de site van de overheid