Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0771.562.150
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2021-07-19
- Personeel
- 5,1 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Antwerpse Steenweg 114A, 9080 Lochristi
- Andere namen
- AML · Afkorting (Nederlands)
- Contact
- E-mail en telefoon zie je met een gratis account. Aanmelden
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 95.311Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 46.713Groothandel in aanhangwagens, opleggers en caravans
- 47.811Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
- 47.812Detailhandel in andere motorvoertuigen (> 3,5 ton)
- 47.820Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen
- 77.110Verhuur en lease van personenauto’s en andere lichte motorvoertuigen
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
2 bestuurders.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 8.435
▼ 39,7 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 32.617
▲ 34,9 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
3,3 %
▲ 1,0 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 372.534 | ▼ 4,0 % | € 388.168 | € 162.114 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 29.578 | ▲ 2,4 % | € 28.882 | € -9.903 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 8.435 | ▼ 39,7 % | € 13.981 | € -22.124 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 32.617 | ▲ 34,9 % | € 24.181 | € 10.200 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 943.859 | ▼ 5,6 % | € 999.606 | € 1.016.593 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 976.476 | ▼ 4,6 % | € 1.023.787 | € 1.026.793 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 3,3 % | ▲ 1,0 ptn | 2,4 % | 1,0 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Personeel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Voltijdse equivalenten | 5,1 | ▼ 0,2 | 5,3 | 2,4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m81-f | m81-f | m81-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Antwerpse Steenweg 114A, 9080 Lochristi
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2024-10-01 → 2025-09-30neergelegd 2026-05-31
- 2023-10-01 → 2024-09-30neergelegd 2025-05-24
- 2022-10-01 → 2023-09-30neergelegd 2024-05-24
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van Auto's Martens Lochristi?
Het ondernemingsnummer van Auto's Martens Lochristi is 0771.562.150. Het btw-nummer is BE 0771.562.150.
Wanneer werd Auto's Martens Lochristi opgericht?
Auto's Martens Lochristi werd opgericht op 19 juli 2021, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van Auto's Martens Lochristi?
De maatschappelijke zetel van Auto's Martens Lochristi is Antwerpse Steenweg 114A, 9080 Lochristi.
Wat doet Auto's Martens Lochristi?
De hoofdactiviteit van Auto's Martens Lochristi is: Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 95.311); Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton) (NACE 47.811).
Hoeveel werknemers heeft Auto's Martens Lochristi?
Volgens de jaarrekening over 2025 had Auto's Martens Lochristi gemiddeld 5,1 voltijdse equivalenten in dienst.
Wat is de omzet van Auto's Martens Lochristi?
Auto's Martens Lochristi vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 372.534 in 2025. De winst van het boekjaar was € 8.435.
Is Auto's Martens Lochristi bereikbaar via Peppol?
Ja. Auto's Martens Lochristi staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0771562150 en 9925:BE0771562150 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is Auto's Martens Lochristi?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 32.617, een solvabiliteit van 3,3 % en een winst van € 8.435. De winst daalde met 39,7 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is Auto's Martens Lochristi failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van Auto's Martens Lochristi ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft Auto's Martens Lochristi de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van Auto's Martens Lochristi, over het boekjaar tot 30 september 2025, werd op 31 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 30 april 2026. De volgende jaarrekening, over het boekjaar tot 30 september 2026, moet uiterlijk op 30 april 2027 neergelegd zijn.
Wie bestuurt Auto's Martens Lochristi?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft Auto's Martens Lochristi 2 bestuurders. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van Auto's Martens Lochristi?
Het boekjaar van Auto's Martens Lochristi eindigt op 30 september. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 oktober 2024 tot 30 september 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0771562150
Europese Commissie0771562150
Notarissen (Fednot)