Identificatie
Bron: KBO 2026-09-11 · jaarrekening 2025
- Ondernemingsnummer
- 0771.433.179
- Rechtsvorm
- Besloten Vennootschap
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Status
- Actief
- Rechtstoestand
- Normale toestand
- Begindatum
- 2021-07-15
- Personeel
- 0 VTE
- Maatschappelijke zetel
- Rue de Mons(F-E) 420, 6140 Fontaine-l'Evêque
Activiteiten
Bron: KBO 2026-09-11 · NACE-BEL 2025
- 43.410Dakwerkzaamheden
- 43.410Dakwerkzaamheden
- 43.120Bouwrijp maken van terreinen
- 43.421Waterdichtingswerken van muren
- 43.910Metselwerk
Bestuurders
Bron: jaarrekeningen (NBB) en Belgisch Staatsblad
1 bestuurder.
Maak een gratis account om te zien wie, sinds wanneer, en bij welke andere ondernemingen.
Kerncijfers
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB)
Winst (verlies) van het boekjaar 2025
€ 21.676
▲ 374,6 % t.o.v. 2024
Eigen vermogen 2025
€ 102.510
▲ 26,8 % t.o.v. 2024
Solvabiliteit 2025
79,1 %
▼ 1,2 ptn t.o.v. 2024
| Boekjaar | 2025 | Δ | 2024 | 2023 | Verloop | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Resultaat | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Brutomarge | € 186.514 | ▼ 4,7 % | € 195.804 | € 178.325 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bedrijfswinst (-verlies) | € 22.902 | ▲ 307,2 % | € 5.624 | € 30.736 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Winst (verlies) van het boekjaar | € 21.676 | ▲ 374,6 % | € 4.567 | € 27.756 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Eigen vermogen | € 102.510 | ▲ 26,8 % | € 80.834 | € 76.267 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schulden | € 27.040 | ▲ 36,9 % | € 19.750 | € 38.889 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Balanstotaal | € 129.549 | ▲ 28,8 % | € 100.584 | € 115.156 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Solvabiliteit berekend | 79,1 % | ▼ 1,2 ptn | 80,4 % | 66,2 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Schema | m87-f | m87-f | m87-f | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Solvabiliteit = eigen vermogen ÷ balanstotaal.
Vestigingseenheden (1)
Bron: KBO 2026-09-11
Vestiging
Rue de Mons(F-E) 420, 6140 Fontaine-l'Evêque
Neergelegde jaarrekeningen (3)
Bron: Nationale Bank van België
De links openen de jaarrekeningen van deze onderneming bij de NBB, met de PDF’s; zoek daar op het referentienummer.
- 2025-01-01 → 2025-12-31neergelegd 2026-08-31
- 2024-01-01 → 2024-12-31neergelegd 2025-08-29
- 2023-01-01 → 2023-12-31neergelegd 2024-08-21
Veelgestelde vragen
Wat is het ondernemingsnummer van TOITURE GROS ULRICH?
Het ondernemingsnummer van TOITURE GROS ULRICH is 0771.433.179. Het btw-nummer is BE 0771.433.179.
Wanneer werd TOITURE GROS ULRICH opgericht?
TOITURE GROS ULRICH werd opgericht op 15 juli 2021, volgens de begindatum in de KBO.
Wat is het adres van TOITURE GROS ULRICH?
De maatschappelijke zetel van TOITURE GROS ULRICH is Rue de Mons(F-E) 420, 6140 Fontaine-l'Evêque.
Wat doet TOITURE GROS ULRICH?
De hoofdactiviteit van TOITURE GROS ULRICH is: Dakwerkzaamheden (NACE 43.410).
Hoeveel werknemers heeft TOITURE GROS ULRICH?
Volgens de jaarrekening over 2025 had TOITURE GROS ULRICH geen personeel in dienst.
Wat is de omzet van TOITURE GROS ULRICH?
TOITURE GROS ULRICH vermeldt geen omzet in de jaarrekening: kleine vennootschappen hoeven dat niet. De brutomarge was € 186.514 in 2025. De winst van het boekjaar was € 21.676.
Is TOITURE GROS ULRICH bereikbaar via Peppol?
Ja. TOITURE GROS ULRICH staat in de Peppol Directory en ontvangt e-facturen via Peppol op 0208:0771433179 en 9925:BE0771433179 (stand van 2 november 2026).
Hoe financieel gezond is TOITURE GROS ULRICH?
Volgens de jaarrekening over 2025: een eigen vermogen van € 102.510, een solvabiliteit van 79,1 % en een winst van € 21.676. De winst steeg met 374,6 % tegenover 2024. Dit zijn cijfers uit de neergelegde jaarrekening, geen kredietbeoordeling.
Is TOITURE GROS ULRICH failliet of in vereffening?
Nee. Volgens de KBO is de rechtstoestand van TOITURE GROS ULRICH ‘Normale toestand’ (open data van 11 september 2026): niet failliet en niet in vereffening.
Heeft TOITURE GROS ULRICH de jaarrekening op tijd neergelegd?
Nee. De laatste jaarrekening van TOITURE GROS ULRICH, over het boekjaar tot 31 december 2025, werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank: na de wettelijke termijn van zeven maanden, die liep tot 31 juli 2026.
Wie bestuurt TOITURE GROS ULRICH?
Volgens de jaarrekeningen en het Belgisch Staatsblad heeft TOITURE GROS ULRICH 1 bestuurder. Meld je gratis aan om te zien wie.
Wanneer eindigt het boekjaar van TOITURE GROS ULRICH?
Het boekjaar van TOITURE GROS ULRICH eindigt op 31 december. Het laatste neergelegde boekjaar liep van 1 januari 2025 tot 31 december 2025.
Extra overheidsbronnen
Opent op de site van de overheid
BE 0771433179
Europese Commissie0771433179
Notarissen (Fednot)